X
Ładowanie...

Tanie loty Międzyzdroje Lund

już od 70 zł
25 lip 01 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
15 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
02 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
15 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
14 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
16 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
17 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Międzyzdroje Lund

Przewodnik po lotach Międzyzdroje Lund

Jak duży bagaż podręczny na samolot Międzyzdroje - Lund?

Dla większości osób, również takich, którzy często latają, dużym problemem okazuje się być bagaż. W jaki sposób się spakować, aby nie przekraczać jego wymiarów oraz wagi, co zabrać, co kupić na miejscu. Okazuje się to tym istotniejsze, jeżeli zarezerwowaliśmy tanie loty Międzyzdroje - Lund. Tutaj reguły w odniesieniu do wielkości bagażu są bardzo sztywno pilnowane, a jeśli je przeoczymy, będziemy musieli się liczyć z dosyć sporymi opłatami dodatkowymi. Z tego powodu wielu ludzi robi wszystko, żeby na przelot Międzyzdroje - Lund zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy.

Sprawdzajmy wszystko przed podróżą Międzyzdroje - Lund

Musimy wiedzieć, że przewoźnicy mają własne założenia co do wielkości naszego bagażu podręcznego. Przeważnie jego ciężar powinien się mieścić pomiędzy 15 a 20 kg, mimo wszystko zdarzają się wyjątki pozwalające nam zabrać na tanie loty Międzyzdroje - Lund nawet i 32 kg bagaż. Dlatego trzeba te wiadomości sprawdzić wcześniej, tak abyśmy posiadali pewność, że wszystkie dane mamy faktycznie aktualne. Znaleźliśmy bilet tylko za , lecz namyślamy się, czy zapakujemy się w bagaż kabinowy? Opłaca się brać tutaj torbę, która jest bardziej elastyczna niż walizka. Ale wiedzmy, że do rozmiarów walizki, będą się liczyły również wystające części, takie jak rączka albo kółka. Bagaż podręczny w czasie podróży Międzyzdroje - Lund ma się zmieścić w ściśle wyznaczonej przestrzeni, z tego powodu każda wypukłość będzie tutaj miała znaczenie.

Co mamy możliwość nabyć, gdy dotrzemy na miejsce?

Jeżeli wiemy, że nie zmieścimy wszystkiego w bagaż kabinowy, a wybieramy się na tak krótko, że nie potrzebujemy bagażu rejestrowanego, to trzeba zobaczyć, co możemy kupić już po dotarciu do celu. Być może warto zrezygnować z części kosmetyków oraz kupimy je po wylądowaniu, a masywne buty włożymy na nogi zamiast chować je do torby? Dokładnie należy przemyśleć, co powinniśmy zabrać do takiego bagażu, jeśli będzie to bardzo niedługi lot , to może nie musimy brać ze sobą tableta ani laptopa, co także pomoże nam pomniejszyć ciężar i wielkość naszej torby?

Powinniśmy zobaczyć, jakiej wielkości bagaż kabinowy możemy wziąć, jeżeli decydujemy się na tanie loty Międzyzdroje - Lund. Może się okazać, że pomieścimy się bez problemów w wyznaczonych wymiarach, a jeżeli jednak mamy problem, przemyślmy, jakich rzeczy aż tak bardzo nie potrzebujemy.