X
Ładowanie...

Tanie loty Miedzyzdroje Malmö

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
21 kwi 28 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Miedzyzdroje Malmö

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Miedzyzdroje Malmö

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Miedzyzdroje Malmö

Przewodnik po lotach Miedzyzdroje Malmö

Jakich rzeczy nie możemy transportować lotem Międzyzdroje - Malmo przez granicę?

Będąc na urlopie poszukujemy atrakcyjnych pamiątek, które pomogą nam zachować te niesamowite chwile na dłuższy czas. Ale należy wiedzieć, że nie wszystko będziemy mogli przewieźć do siebie, nawet jeśli zgodzimy się na tanie loty Międzyzdroje - Malmo. Przez to zanim dopełnimy transakcji, warto się dowiedzieć co mamy prawo ze sobą zabrać, a co nie. Przewoźnicy na swoich witrynach internetowych prezentują niezbędne informacje na ten temat, więc trzeba się z nimi poznać.

Na przelot Międzyzdroje - Malmo nie weźmiemy nic co pochodzi od zwierząt

Musimy sobie zdać sprawę z tego, że na pokład nie możemy zabrać nic, co jest pochodziło od zwierząt. Żadnych nalewek z fragmentem lub całym zwierzęciem, ozdób z piór, a tym bardziej powypychanych zwierząt. Dodatkowo, warto też wiedzieć, że tanie loty Międzyzdroje - Malmo nie pozwolą nam na transportowanie muszli albo koralowców, jak też należy przestać myśleć o niektórych roślinach, czyli chociażby tych owadożernych. Im dokładniej zapoznamy się ze spisem zabronionych rzeczy, tym większa jest szansa, że tych kupionych pamiątek nie będziemy zmuszeni pozostawić na lotnisku w czasie odprawy.

Czego jeszcze nie wwieziemy?

Trzeba mieć świadomość, że produkty pochodzenia zwierzęcego to nie wszystko. Tanie loty Międzyzdroje - Malmo nie pozwolą nam wziąć na swój samolot także rzadkich przedmiotów sztuki, kosztownych antyków, czy oryginalnych rycin. Jeżeli w czasie kontroli na przelot Międzyzdroje - Malmo wyposażenie naszej walizki będzie tworzyć wątpliwości, to dana rzecz z tego bagażu zostanie usunięta. Powinniśmy jednak już wcześniej się zorientować, co możemy zabrać a czego nie, aby potem nie było rozczarowania.

To, że korzystamy z propozycji, jaką posiadają dla nas tanie loty Międzyzdroje - Malmo, nie znaczy, że możemy przewozić wszystko co zapragniemy. Są określone zakazy, do których jesteśmy zobligowani się stosować. W razie wątpliwości, zawsze też możemy się kontaktować z danym przewoźnikiem, żeby sprawdzić, czy to co chcemy zabrać jest dopuszczone czy nie. Im dokładniej poznamy się z tymi zasadami, tym mniej będziemy się stresować przy odprawie, ponieważ będziemy wiedzieli, że tutaj nie przekraczamy zasad.