X
Ładowanie...

Tanie loty Międzyzdroje Sibiu

już od 1788 zł
15 gru 22 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Sibiu

Bilety lotnicze Polska Sibiu

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
14 gru (sob)
Lufthansa
Sibiu
19 gru (czw)
Lufthansa
Katowice
14 gru (sob)
Lufthansa
Sibiu
22 gru (nie)
Lufthansa
Katowice
14 gru (sob)
Lufthansa
Sibiu
23 gru (pon)
Lufthansa
Gdańsk
25 gru (śro)
Lufthansa
Sibiu
30 gru (pon)
Lufthansa
Katowice
14 gru (sob)
Lufthansa
Sibiu
21 gru (sob)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Międzyzdroje Sibiu

Przewodnik po lotach Międzyzdroje Sibiu

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Lot samolotem może być bardzo stresujący, zwłaszcza dla pasażerów, którzy jeszcze nie mieli okazji wzbić się w przestworza. Kupiłeś bilety na swój pierwszy lot Międzyzdroje - Sibiu i chcesz upewnić się, że podróż przebiegnie bez problemu? Sprawdź nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w czasie lotu.

Nie spóźnij się na lot

Odprawa to proces, w czasie którego turyści nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od obsługi karty upoważniające do wejścia na pokład. Żeby wszystko odbyło się zgodnie z planem, należy pojawić się na lotnisku około 2 godzin przed odlotem. Jak przebiega odprawa? Turyści muszą przygotować dokumenty tożsamości i stanąć przy odpowiedniej bramce. W tym momencie następuje zdanie bagażu rejestrowanego, a pasażer może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowany jest m.in. bagaż wnoszony na pokład samolotu.

Tego nie wniesiesz do samolotu

Właśnie szykujesz się do lotu Międzyzdroje - Sibiu i myślisz o tym, jakie rzeczy nie mogą być wnoszone na pokład? Według przepisów linii lotniczych zakazane są rzeczy niebezpieczne dla otoczenia, np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - nożyczki, żyletki, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - deskorolki czy rzutki. Do samolotu nie wniesiesz też noży, brzytw, żyletek, czy pilniczków do paznokci.

Pamiętaj o tym!

Przed Tobą podróż Międzyzdroje- Sibiu? Zwróć uwagę na to, że linie lotnicze mogą nie wpuścić na pokład pasażerów od których wyczuwa się alkohol oraz osób, które stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa. A co z overbookingiem, czyli sytuacją, w której linie lotnicze sprzedadzą więcej biletów niż miejsc w samolocie. Także wówczas obsługa może wyprosić z pokładu niektórych pasażerów, jednak wiąże się to z koniecznością wypłacenia rekompensaty pieniężnej.