X
Ładowanie...

Tanie loty Międzyzdroje Skovde

już od 79 zł
22 lis 29 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
07 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
16 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
14 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
20 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
14 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
21 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
28 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
02 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
16 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
19 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Międzyzdroje Skovde

Przewodnik po lotach Międzyzdroje Skovde

Czego nie można przewozić w bagażu kabinowym- informator dla turystów

Jeśli planujesz w podróż Międzyzdroje - Skovde samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym linie lotnicze zdecydowały się wprowadzić ograniczenia w przewozie rzeczy, które związane są z bezpieczeństwem podróżujących i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz torbę na lot Międzyzdroje - Skovde poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Spis artykułów zakazanych, czyli czego nie wniesiesz do samolotu

Przepisy wszystkich organizatorów lotu w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju przedmioty są kategorycznie zabronione. Głównie należą do nich akcesoria, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia podróżnych i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń spiczasta, palna, a także śrut. Dodatkowo zabrania się przewozu imitacji broni, a także śrubokrętów. Wyjątek stanowi broń sportowa o ile przewoźnik nie zabrania jej transportu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u przewoźnika przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka broń musi spełnić, przeczytasz na stronie przewoźnika lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane przybory kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o żyletkach, nożach, a także strzykawkach z igłą. Niedozwolone jest także wnoszenie na pokład substancji wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak race, gaz, płyny łatwopalne. Przed Tobą podróż lotem Międzyzdroje -Skovde i planujesz zabrać ze sobą coś niestandardowego, zalecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków transportu, kosztu lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wyjazdu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych substancji toksycznych, takich jak trucizny czy substancje wybielające. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Obostrzenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu kabinowym masz prawo jednorazowo przewieźć 1 litr płynów spakowanych do pojemników o maksymalnej pojemności 100 ml.

Odstępstwa w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w przypadku, gdy osoby planujące lot Międzyzdroje - Skovde muszą mieć przy sobie lekarstwa lub inne akcesoria medyczne? Najczęściej linie lotnicze nie zabraniają ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu głównym. Wyjątek stanowią środki lecznicze na choroby przewlekłe, które są potrzebne turyście w czasie lotu. Należą do nich między innymi leki na receptę, preparaty ogólnodostępne - płyny i żele, krople do oczu, spray do nosa, płyn do soczewek, jak również termometr.

Zobacz linie lotnicze latające na trasie Międzyzdroje - Skovde

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Ho Chi Minh City Bari

Tanie loty Chur Korfu

Tanie loty Appenzell Satu Mare

Tanie loty Ikaria Island Gorna Oriahovitsa

Tanie loty Lampedusa Varberg

Tanie loty Kitee Sibiu

Tanie loty Santoryn Karlowe Wary

Tanie loty Soria Göteborg

Tanie loty British Airways wylot z: Bangkok

Tanie loty Aerolines Argentinas wylot z: Rosario