X
Ładowanie...

Tanie loty Mikkeli Savonlinna

już od 134 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
23 maj (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
26 maj (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
24 maj (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
25 maj (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
27 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
03 lip (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
26 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
03 lip (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
26 maj (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
02 cze (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Mikkeli Savonlinna

Przewodnik po lotach Mikkeli Savonlinna

Ciężarna kobieta w podróży Mikkeli -Savonlinna- porady dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale planujesz podróż Mikkeli - Savonlinna i nie wiesz czy Twój odmienny stan nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Niżejprzedstawiamynajistotniejsze porady na temat podróżowania samolotem w ciąży.

Który moment jest najlepszy na podróż samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Zazwyczaj stan błogosławiony nie jest przeciwwskazaniem do latania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia kobiety oraz celu podróży, bo np. na niektórych trasach Mikkeli -Savonlinna - istnieją jednak ważne ograniczenia, których należy przestrzegać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie zakaźnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Ginekolodzytwierdzą, że duże ryzyko poronienia występuje do 13 tygodnia ciąży, ze względu na gwałtowne wahania ciśnienia w trakcie lotu. Kolejnym terminem kiedy loty nie jest zalecane to czas ostatniego trymestru. Przede wszystkim jest to związane z ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym rozwiązaniem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno wystający brzuszek. Jeśli podróż nie może ulec przesunięciu trzeba przypomnieć, że kobieta w zaawansowanej ciąży może nie być wpuszczona na pokład - (tego typu przepisy posiada większość linii lotniczych), a także musi posiadać zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia lotu.Według opinii ginekologów,najlepszym momentem na lot jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a ciężarna kobieta nie musi przedstawiać zaświadczeń o swoim stanie zdrowia.

Praktyczne wskazówki, aby umilić sobie lot będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Mikkeli -Savonlinna był jak najbardziej znośny? Jeśli przewoźnik pozwala wyboru miejscówki wybierz te usytuowane z brzegu. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzucha o fotele przed Tobą.Warto też co jakiś czas wstać i poruszać się, często zmieniać pozycję, pić niegazowaną wodę oraz wybrać na podróż wygodną odzież. Niezwykle ważne jest prawidłowe zapięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze masz prawo poprosić o pomoc obsługę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz kupić przed lotem.