X
Ładowanie...

Tanie loty Milas Arpt Wenecja

już od 87 zł
02 kwi 09 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wenecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wenecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
21 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
21 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
09 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
10 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
11 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Milas Arpt Wenecja

Przewodnik po lotach Milas Arpt Wenecja

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Milas - Wenecja

Lecisz w podróż do Milas - Wenecja i marzysz o wzięciu ze sobą sprzętu sportowego? Zanim jednak polecisz zapoznaj się z regulaminem przewozu bagażu sportowego u danego organizatora lotu oraz czy organizator lotu określa ograniczenia dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Znaczna część linii lotniczych daje możliwość na transport bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim poinformowaniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to przede wszystkim z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji biletu do Milas - Wenecja przewoźnik ma prawo zmienić typ bagażu sportowego na cargo i naliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do transportu.

Zasady przewozu akcesoriów sportowych- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy dotarł razem z Tobą do Milas - Wenecja musisz koniecznie zadeklarować go u organizatora lotu oraz dostać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój sprzęt sportowy musi być spakowany odpowiednio do wymogów narzuconych przez organizatora lotu na trasie do Milas - Wenecja, czyli musi posiadać konkretną wagę, wymiar i ilość sztuk. Wskazane jest oklejenie bagażu sportowego kodem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa bagażu sportowego odbywa się głównie w miejscu dedykowanym do takiej operacji, o godzinie wskazanej przez przewoźnika.

W co spakować akcesoria sportowe?

Wszystko jest zależne od tego ile możesz przeznaczyć pieniędzy na opakowanie sprzętu. W sklepach ze sprzętem sportowym dostępne są specjalne walizki, które w pełni zabezpieczają sprzęt oraz są wykonane w odpowiednim rozmiarze. Należy mieć jednak na uwadze, że takie walizki i torby znacząco wpłyną na wagę bagażu sportowego. Najtańszą opcją jest zapakowanie sprzętu sportowego do kartonu. Minusem tego typu opakowania, jest podatność na uszkodzenia, co nie daje gwarancji na w pełni bezpieczny przewóz. Jeżeli zdecydujesz się na ten rodzaj opakowania, a sprzęt ma kilka części Twoim obowiązkiem jest sklejenie ich razem na tyle mocno, aby doleciały razem z Tobą do Wenecja w całości.