X
Ładowanie...

Tanie loty Miluza Montilla

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Miluza Montilla

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Miluza Montilla

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Miluza Montilla

Przewodnik po lotach Miluza Montilla

Ograniczenia w przewozie rzeczy w bagażu podręcznym- poradnik dla podróżujących

Jeśli planujesz w podróż Mulhouse - Montilla samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem ataków terrorystycznych przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić ograniczenia w przewozie artykułów, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz torbę na podróż Mulhouse - Montilla poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Lista przedmiotów zabronionych, czyli czego nie możesz wnieść do samolotu

Przepisy wszystkich przewoźników w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju rzeczy są kategorycznie zabronione. Przede wszystkim należą do nich środki, które mogą zagrozić zdrowiu i życiu pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń ostra, broń kulkowa, a nawet naboje. Ponadto zakazuje się przewozu imitacji broni, a także śrubokrętów. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile przewoźnik nie zakazuje jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Wymogi jakie taka sztuka broni musi spełnić, przeczytasz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są niektóre przybory kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o brzytwach, nożyczkach, a także nożykach chirurgicznych. Niedozwolone jest również zabieranie na pokład substancji wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak race, gaz, płyny na bazie alkoholu lub amoniaku. Wybierasz się w podróż lotem Mulhouse -Montilla i planujesz zabrać ze sobą coś niestandardowego, polecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków przewozu, kosztu lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki na lotnisku w dniu wylotu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych produktów toksycznych, takich jak sprężone gazy czy substancje korozyjne. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na transport płynów. W bagażu kabinowym możesz jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów rozlanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie wzięli pod uwagęprzewoźnicy.

Co w przypadku, gdy osoby podróżujące samolotem muszą mieć przy sobie lekarstwa lub inne przedmioty medyczne? Najczęściej przewoźnicy nie zabraniają ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu odprawianym. Szczególny przypadek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są niezbędne turyście podczas podróży. Należą do nich między innymi leki wydawane z przepisu lekarza, środki ogólnodostępne - płyny i żele, krople do oczu, spray do gardła, roztwór soli fizjologicznej, jak również glukometr.

Zobacz linie lotnicze latające na trasie Mulhouse - Montilla