X
Ładowanie...

Tanie loty Milwaukee Neapol

już od 144 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Neapol

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Neapol
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Mediolan
28 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
29 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
28 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
30 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
04 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
08 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
01 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
04 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
25 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
01 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Milwaukee Neapol

Przewodnik po lotach Milwaukee Neapol

Podróż Milwaukee - Neapol z bicyklem na pokładzie samolotu

Wybierasz się w podróż Milwaukee - Neapol i myślisz o wzięciu ze sobą roweru? Poniżej przedstawiamy niewielki wykaz, o czym pamiętać aby rower dotarł do celu razem z Tobą.

W jaki sposób przetransportować bicykl?

Wariantów na transport bicykla jest kilka. Na rynku można dostać dedykowane bardzo wytrzymałe kufry na rower. Z pewnością nic się nie stanie bicyklowi spakowanemu w kufer, jednak są one drogie, ciężkie oraz uszczuplają wagę bagażu. Kolejnym rozwiązaniem jest dedykowana sakwa na bicykl. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Sakwę warto wziąć pod uwagę, kiedy przewoźnik z góry informuje o ciężaże bagażu rejestrowanego/sportowego. Niedrogą opcją przewozu jest karton. Jest lekki, bez trudu można dociąć, dostosowując do wymiarów roweru lub ograniczeń oragnizatora lotu. Minusem kartonu jest mała wytrzymałość.

Nadprogramowe zabezpieczenie roweru na okres lotu Milwaukee - Neapol

Warto poprosić obsługę lotniska o naklejkę z napisem FRAGILE. Jeśli lot z Milwaukee do Neapol jest przesiadkowy zaleca się opisać kufer nazwą celu, ponieważ załoga nie ponosi odpowiedzialności za zagubienie bicykla na trasie podróży. Na czas podróży zdejmujemy oraz wypuszczamy powietrze z opon. Wynika to ze procedur bezpieczeństwa lotu, przed ewentualnym zniszczeniem opon spowodowanym różnicą ciśnienia w trakcie opadania samolotu do lądowania. Jeśli chowasz rower do małych pudełek koniecznie połącz je ze sobą.

Koszt przewozu bicykla

Koszt przewozu bicykla jest ustalana przez linie lotnicze i jest zależna od warunków przelotu, kierunku oraz limitów bagażowych.Koszt może zmienić się jeśli podróż do danego Milwaukee - Neapol ma się odbyć podczas szczytu sezonu turystycznego.

Przekazanie oraz odebranie roweru

Bicykl najczęściej przekazuje się w specjalnym miejscu przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odbiór bicykla, także ma miejsce w specjalnym punkcie.