X
Ładowanie...

Tanie loty Mineralne Wody Rzeszów

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
22 kwi 29 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Mineralne Wody Rzeszów

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Mineralne Wody Rzeszów

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Mineralne Wody Rzeszów

Przewodnik po lotach Mineralne Wody Rzeszów

maluch w podróży Min Wody - Rzeszów - poradnik dla opiekunów

Przed Tobą wycieczkę samolotem z dzieckiem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Niżej przedstwiamy skondensowaną listę zagadnień, którą każdy rodzic powienien przeczytać zanim pojedzie na wymarzony lot Min Wody - Rzeszów.

Wiek malucha a cena biletu do Min Wody - Rzeszów

Cena tak naprawdę zależy od wieku malucha i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla małych dzieci, które podróżują na kolanach rodzica linie lotnicze nie żąda opłaty albo ma symboliczną kwotę. Starsze dzieci często muszą mieć opłacony normalny bilet lub organizator lotu oferuje dla nich specjalne promocje.

Obligatoryjne dokumenty dla dziecka

Korzystając z międzynarodowych rejsów, Twój pociecha może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z maluchem samodzielnie niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz malucha samodzielnie musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na podróż z maluchem od drugiego rodzica. W sytuacji, gdy z dzieckiem lecieć będzie niespokrewniony opiekun w trakcie lotu musi obowiązkowo mieć pisemną aprobatę opiekunów oraz  upoważnienie do opieki nad maluchem.

Przewożenie dziecka z Min Wody do Rzeszów

Niemowlaki poniżej dwóch lat, często latają na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie  przy Tobie jestpuste krzesło możesz przypiąć malucha pasami do siedziska lub opłać maluchowi miejsce. Masz wtedy możliwość transportować niemowlaka w foteliku samochodowym.

Walizki dla dziecka

Czy niemowlak może posiadać bagaż podręczny zależy od przewoźnika, z usług którego