X
Ładowanie...

Tanie loty Minorka Bratysława

już od 336 zł
15 lip 22 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Słowacja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Słowacja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
22 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Poprad
26 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
15 wrz (wto)
LOT
Koszyce
18 wrz (pią)
LOT
Warszawa
05 sie (śro)
Austrian Airlines
Koszyce
08 sie (sob)
Austrian Airlines
Warszawa
05 sie (śro)
Austrian Airlines
Koszyce
10 sie (pon)
Austrian Airlines
Warszawa
07 sie (pią)
Austrian Airlines
Koszyce
08 sie (sob)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Minorka Bratysława

Przewodnik po lotach Minorka Bratysława

Lot z przesiadkami- uciążliwa konieczność czy ciekawy wariant na tanie loty z Minorka - Bratysława?

Organizujesz lot do Minorka - Bratysława i jedyną dostępną opcją jaką oferująlinie lotnicze jest lot z przesiadkami? Zanim zrezygnujesz z lotu, sprawdź nasze wskazówki, że loty z przesiadką nie są takie straszne. Przede wszystkim należy wytłumaczyć czym jest przesiadkowy. Najprościej mówiąc to lot z minimum jedną przesiadką, czasem nazywany jest także kombinowanym, a w trakcie takiej podróży podróżni zmieniają maszynę, niezawsze zmiana obejmuje również zmianę organizatora lotu. Po, co organizuje się takie loty z przesiadką? Ponieważ , nie zawsze podróż bez przystanków z Minorka do wybranego Bratysława jest możliwa, zwłaszcza w przypadku długich tras, bo połączenie bezpośrednie po prostu nie jest obecne w planie. Wtedy z pomocą przychodzą duże węzły komunikacyjne zwane hubami lotniczymi, które są w stanie zaoferować więcej kierunków podróży i są lotniskami przesiadkowymi. Jeśli planujesz podróż Minorka - Bratysława Twój budżet jest ograniczony a wizja spędzenia kilku godzin na różnych lotniskach Cię nie przeraża, to właśnie opcja przesiadkowa jest dla Ciebie! Zasadniczo loty przesiadkowe kuszą niższą ceną. Jeśli jesteś zabiegany i nie masz wystarczająco dużo czasu lub nie wiesz jak szukać takich lotów odwiedź naszą stronę internetową FRU.PL i skorzystaj z opcji Smart Connection. Jest to praktyczny algorytm, który znajduje loty przesiadkowena trasie z Minorka do Bratysława najbardziej korzystne cenowo,składające się z ofert linii regularnych oraz tanich linii lotniczych.

Lot przesiadkowy – odprawa

W trakcie lotu przesiadkowego na samym początku podczas procedury check-in zaleca się zapytać o ewentualne zmiany w karcie pokładowej. Na tym etapie pasażer powinien zostać poinformowany, co do konieczności podejmowania kroków w tym zakresie na lotnisku przesiadkowym. Praktycznie zawsze informacje, które uzyskasz na lotnisku startowym pozostają bez zmian. Dobra rada od FRU.PL: zawsze weryfikuj, czy informacje zawarte na karcie pokładowej zgadzają się z tym, co wyświetla tablica informacyjna na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć przykrej niespodzianki .

Lot przesiadkowy Minorka - Bratysława - czy bagaż rejestrowany dotrze na miejsce?

Bagaż głowny nadaje się w miejscu rozpoczęcia podróży i zasadniczo podróżujący nie powinien się już nim zajmować do momentu osiągnięcia portu docelowego. Jeśli konieczna jest ponowna odprawa bagażowa na lotnisku transferowym, dowiesz się o tym przy pierwszym stanowisku odpraw, jakie musisz przejść. Gdy podróż nie jest traktowana jako całość,czyli masz ze sobą więcej niż jeden bilet, bagaż trzeba odprawić raz jeszcze. Zaleca się również sprawdzić kod lotniska na naklejce przyklejonej do rejestrowanej walizki, aby nabrać pewności, że na pewno poleci tam, gdzie i Ty. Zanim polecisz w podróż Minorka - Bratysława warto przeczytać, z regulaminem danego przewoźnika co zrobić w przypadku zagubienia bagażu.

Czy w trakcie oczekiwania na kolejny lot podróżny może opuścić lotnisko?

Zostało Ci kilka godzin czasu do następnego lotu? W zależności od miejsca, w którym znajduje się lotnisko przesiadkowe możesz je dowolnie wykorzystać. Jeśli jesteś zapalonym globtrotterem, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym mieści się Twoje lotnisko przesiadkowe. Pamiętaj tylko , że wyjście z lotniska w czasie przesiadki nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dany kraj wymaga stosownej wizy, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale ograniczają czas pobytu na lotnisku do maksymalnie 24 godzin i posiadania biletu z nazwą lotniska w Bratysława. Dlatego przed lotem warto szczegółowo zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych destynacji opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Sprawdź jakie linie latają na trasie Minorka - Bratysława