X
Ładowanie...

Tanie loty Minorka Uppsala

już od 75 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
19 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
01 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
02 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
03 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
22 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
01 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
22 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
02 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Minorka Uppsala

Przewodnik po lotach Minorka Uppsala

Jaki bagaż kabinowy na lot Minorka - Uppsala?

Dla większości osób, również tych, którzy już nie raz latali, sporym kłopotem jest bagaż. Jak się pakować, aby nie przekroczyć jego rozmiarów i ciężaru, co wziąć, co nabyć u celu. Jest to tym ważniejsze, jeżeli zarezerwowaliśmy tanie loty Minorka - Uppsala. Tutaj reguły odnośnie rozmiarów bagażu okazują się być bardzo sztywno przestrzegane, a jeżeli je przeoczymy, będziemy musieli się liczyć z dość sporymi opłatami dodatkowymi. Z tego powodu sporo ludzi robi wszystko, aby na przelot Minorka - Uppsala zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy.

Sprawdzajmy takie rzeczy przed podróżą Minorka - Uppsala

Powinniśmy mieć świadomość, że linie lotnicze posiadają własne założenia co do rozmiarów naszego bagażu kabinowego. Zazwyczaj jego waga powinien się mieścić między 15 a 20 kg, mimo wszystko zdarzają się różnice zezwalające nam zabrać na tanie loty Minorka - Uppsala nawet i 32 kg bagaż. Z tego powodu trzeba te wiadomości sprawdzić wcześniej, tak abyśmy mieli pewność, że wszystkie dane posiadamy faktycznie aktualne. Znaleźliśmy bilet za jedyne , lecz namyślamy się, czy zapakujemy się w bagaż kabinowy? Warto wziąć tu plecak, który będzie bardziej elastyczny niż walizka. Lecz wiedzmy, że do wymiarów bagażu, będą się liczyły też wystające elementy, takie jak rączka czy kółka. Bagaż podręczny podczas lotu Minorka - Uppsala ma się pomieścić w ściśle wyznaczonej przestrzeni, dlatego każda wystająca część będzie tutaj miała wpływ.

Co mamy możliwość kupić, gdy dotrzemy na miejsce?

Jeśli wiemy, że nie zmieścimy wszystkiego w bagaż podręczny, a wybieramy się na tak krótko, że nie potrzebujemy bagażu rejestrowanego, to warto sprawdzić, co możemy zakupić już po dotarciu na miejsce. Może warto zrezygnować z niektórych kosmetyków i kupimy je po wylądowaniu, a najcięższe buty włożymy na nogi zamiast wkładać je do torby? Uważnie trzeba pomyśleć, co powinniśmy wziąć do takiego bagażu, jeżeli będzie to naprawdę niedługi lot , to być może nie będziemy musieli zabierać ze sobą tableta ani laptopa, co także dopomoże nam zmniejszyć wagę i rozmiar naszej torby?

Musimy zobaczyć, jakich rozmiarów bagaż podręczny mamy możliwość wziąć, jeżeli zdecydujemy się na tanie loty Minorka - Uppsala. Być może, że pomieścimy się bez kłopotu w wyznaczonych rozmiarach, a jeżeli mimo wszystko będziemy mieć problem, przemyślmy, jakich rzeczy aż tak mocno nie będziemy potrzebować.