X
Ładowanie...

Tanie loty Mińsk Rzeszów

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 paź 11 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Mińsk Rzeszów

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Mińsk Rzeszów

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Mińsk Rzeszów

Przewodnik po lotach Mińsk Rzeszów

Podróż Mińsk - Rzeszów z rowerem na pokładzie samolotu

Wybierasz się w podróż Mińsk - Rzeszów i marzysz o zabraniu ze sobą roweru? Niżej prezentujemy krótki poradnik, co zrobić aby bicykl dotarł na miejsce razem z Tobą.

Jak przewieźć rower?

Wariantów na transport roweru jest kilka. Na rynku można dostać dedykowane bardzo wytrzymałe walizki na bicykl. Z pewnością nic się nie stanie rowerowi schowanemu w walizkę, jednak są one drogie, ciężkie oraz wykorzystują ciężar bagażu. Kolejnym rozwiązaniem jest specjalna torba na rower. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Torbę warto rozważyć, kiedy przewoźnik z góry informuje o wadze bagażu rejestrowanego/sportowego. Niedrogą opcją przewozu jest karton. Jest lekki, łatwo można dociąć, dostosowując do wymiarów roweru lub limitów oragnizatora lotu. Minusem kartonu jest niska wytrzymałość.

Dodatkowe zabezpieczenie bicykla na czas podróży Mińsk - Rzeszów

Warto poprosić załogę lotniska o wlepkę z opisem UWAGA SZKŁO. Jeśli podróż z Mińsk do Rzeszów jest z przesiadkami zaleca się opisać kufer nazwą miasta, ponieważ obsługa nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie bicykla na trasie rejsu. Na czas podróży ściągamy oraz wypuszczamy powietrze z kół. Wynika to ze procedur bezpieczeństwa lotu, przed ewentualnym zniszczeniem opon spowodowanym różnicą ciśnienia podczas opadania samolotu do lądowania. Jeśli chowasz rower do małych pudełek koniecznie połącz je między sobą.

Koszt przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest ustalana przez linie lotnicze i jest zależna od warunków przelotu, trasy oraz limitów bagażowych.Koszt może ulec zmianie jeśli lot do danego Mińsk - Rzeszów ma się odbyć w trakcie kumulacji sezonu turystycznego.

Nadanie oraz odbiór bicykla

Rower głównie nadaje się w wyznaczonym punkcie przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odebranie roweru, także ma miejsce w specjalnym miejscu.