X
Ładowanie...

Tanie loty Mińsk Zagrzeb

już od 499 zł
25 lip 01 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Zagrzeb

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Zagrzeb
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 maj (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
05 maj (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 maj (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
06 maj (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
02 maj (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
05 maj (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
02 maj (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
06 maj (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
09 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
14 cze (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Mińsk Zagrzeb

Przewodnik po lotach Mińsk Zagrzeb

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Mińsk - Zagrzeb

Wyruszasz w podróż do Mińsk - Zagrzeb i marzysz o wzięciu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak polecisz zapoznaj się z regulaminem transportu akcesoriów sportowych u danego przewoźnika oraz czy organizator lotu narzuca wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość przewoźników pozwala na przewóz sprzętu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim zgłoszeniu o chęci zabrania takiego bagażu. Wynika to przede wszystkim z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. W trakcie rezerwacji biletu do Mińsk - Zagrzeb organizator lotu ma prawo zmienić typ bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zadeklarowanego sprzętu do transportu.

Zasady przewozu sprzętu sportowego- poradnik dla podróżnych

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy dotarł razem z Tobą do Mińsk - Zagrzeb musisz obowiązkowo zgłosić go u organizatora lotu oraz otrzymać potwierdzenie przewozu na bilecie. Twój sprzęt sportowy musi być spakowany odpowiednio do ograniczeń określonych przez przewoźnika na trasie do Mińsk - Zagrzeb, czyli musi mieć odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie bagażu sportowego kodem lotu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa bagażu sportowego odbywa się głównie w miejscu dedykowanym do takiej operacji, o godzinie określonej przez przewoźnika.

W co zapakować sprzęt sportowy?

Wszystko zależy od tego ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na opakowanie sprzętu. W sklepach ze sprzętem sportowym dostępne są dedykowane walizki, które najlepiej chronią akcesoria oraz są wykonane w odpowiednim rozmiarze. Warto pamiętać, że takie walizki czy torby znacznie wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest zapakowanie sprzętu sportowego do kartonu. Wadą tego typu opakowania, jest brak odporności na uszczerbki, co nie daje gwarancji na maksymalnie bezpieczny transport. Jeżeli zdecydujesz się na ten rodzaj opakowania, a sprzęt sportowy ma kilka części Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem tak, aby doleciały razem z Tobą do Zagrzeb w całości.