X
Ładowanie...

Tanie loty Mohamed V Arpt Kraków

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Mohamed V Arpt Kraków

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Mohamed V Arpt Kraków

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Mohamed V Arpt Kraków

Przewodnik po lotach Mohamed V Arpt Kraków

Czym jest bagaż kabinowy?-informacje dla pasażerów

Orgaznizuejsz podróż samolotem do Casablanca (Mohamed V) - Kraków i nie wiesz czym się różni bagaż kabinowy od bagażu rejestrowanego? Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu kabinowego. Bagaż podręczny to typ bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego przeznaczonym. Każdy przewoźnik określa swoje zasady dotyczące dopuszczalnych wymiarów bagażu podręcznego oraz wysokość opłat za zabranie takiego bagażu. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można zabrać do samolotu w bagażu podręcznym?

Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz Casablanca (Mohamed V) - Kraków, do którego podróżujemy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku może kazać usunąć z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko niezbędne rzeczy, takie jak rzeczy na zmianę, dokumenty oraz lekarstwa i akcesoria medyczne potrzebne pasażerowi w czasie lotu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 l płynów w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. szamponu, płynu do płukania ust, płynnych balsamów do ciała, soków, alkoholu. Jeżeli mamy biżuterię to również pakujemy je do bagażu podręcznego. Zabranie żywności oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu podręcznego ustalają linie lotnicze w zależności od trasy lotu Casablanca (Mohamed V) - Kraków. W bagażu podręcznym nie powinny  znaleźć się przedmioty z ostrymi kolcami, szczególnie takie, które mogą być użyte jako narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż kabinowy?

Przede wszystkim kiedy Twoja podróż do Casablanca (Mohamed V) - Kraków nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz zmniejszyć koszty lotu. Warto mieć ze sobą wyłącznie bagaż podręczny jeśli Twój rejs jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w Casablanca (Mohamed V) - Kraków możesz kupić potrzebne rzeczy.