X
Ładowanie...

Tanie loty Mohamed V Arpt Kraków

już od 81 zł
21 lip 28 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kraków

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kraków
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Sztokholm
29 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
01 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
18 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
25 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mediolan
05 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
02 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
05 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
03 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
18 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
30 paź (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Mohamed V Arpt Kraków

Przewodnik po lotach Mohamed V Arpt Kraków

Czym jest bagaż kabinowy?-informacje dla pasażerów

Orgaznizuejsz podróż samolotem do Casablanca (Mohamed V) - Kraków i nie wiesz czym się różni bagaż kabinowy od bagażu rejestrowanego? Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu kabinowego. Bagaż podręczny to typ bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego przeznaczonym. Każdy przewoźnik określa swoje zasady dotyczące dopuszczalnych wymiarów bagażu podręcznego oraz wysokość opłat za zabranie takiego bagażu. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można zabrać do samolotu w bagażu podręcznym?

Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz Casablanca (Mohamed V) - Kraków, do którego podróżujemy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku może kazać usunąć z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko niezbędne rzeczy, takie jak rzeczy na zmianę, dokumenty oraz lekarstwa i akcesoria medyczne potrzebne pasażerowi w czasie lotu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 l płynów w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. szamponu, płynu do płukania ust, płynnych balsamów do ciała, soków, alkoholu. Jeżeli mamy biżuterię to również pakujemy je do bagażu podręcznego. Zabranie żywności oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu podręcznego ustalają linie lotnicze w zależności od trasy lotu Casablanca (Mohamed V) - Kraków. W bagażu podręcznym nie powinny  znaleźć się przedmioty z ostrymi kolcami, szczególnie takie, które mogą być użyte jako narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż kabinowy?

Przede wszystkim kiedy Twoja podróż do Casablanca (Mohamed V) - Kraków nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz zmniejszyć koszty lotu. Warto mieć ze sobą wyłącznie bagaż podręczny jeśli Twój rejs jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w Casablanca (Mohamed V) - Kraków możesz kupić potrzebne rzeczy.