X
Ładowanie...

Tanie loty Mohamed V Arpt Praga

już od 350 zł
10 cze 17 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Praga

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Praga
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Praga
29 cze (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
20 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Praga
30 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
20 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Praga
01 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
20 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Praga
02 lip (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
20 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Praga
03 lip (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Mohamed V Arpt Praga

Przewodnik po lotach Mohamed V Arpt Praga

Bagaż niemowlaka-wskazówki dla lecących na trasie Casablanca (Mohamed V) - Praga

To czy maluch może posiadać swój bagaż podręczny określa organizator lotu, z którym podróżujesz do Casablanca (Mohamed V) - Praga. Głównie zależy to od wieku malucha oraz linii lotniczych, z których korzystasz. Jeśli  lecisz z niemowlakiem w wieku do 24 miesięcy większość linii lotniczych zwiększa przysługujący limit wagowy bagażu kabinowego opiekuna w zamian za brak możliwości odprawienia dodatkowego bagażu rejestrowanego przypisanego na dane dziecka. Gdy pociecha ukończy 24 miesiące przysługuje mu zarówno bagaż kabinowy jak i bagaż rejestrowany a warunki jego przewozu są takie same, jak dla dorosłego pasażera na danej trasie do Casablanca (Mohamed V) - Praga. Nieliczni przewoźnicy rzeczy niemowlęce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż opiekuna. Bez dodatkowych opłat do samolotu możesz zabrać wózek w pełni składany, który nie jest wliczany do bagażu podręcznego. Wózka nie oddawaj podczas odprawy walizek  tylko przekaż załodze zaraz przed wejściem na pokład samolotu Casablanca (Mohamed V) - Praga. Wózek ułatwi poruszanie się z maluchem po lotnisku Casablanca (Mohamed V), jak i po lotnisku docelowym w Praga. Jeśli dany przewoźnik nakazuje transport niemowlaka w foteliku dziecięcym zazwyczaj nie nalicza za niego opłat ale zdarza się, że doliczyć jego wymiary do bagażu kabinowego rodzica. Dodatkowe przedmioty niemowlęce nie nadające się bezpośrednio do przewozu niemowlaka należy odprawić jako dodatkowy bagaż rejestrowany według taryfy opłat ustalonej przez organizatora lotu. Zarówno w przypadku lotu osoby dorosłej, jak i w przypadku lotu z dzieckiem opiekuna obowiązują ograniczenia w przewozie pokarmów oraz napojów. Szczególnym przypadkiem jest żywność przeznaczenia medycznego dla dziecka, w tym mleko, które możesz zabrać do samolotu. Nie podlegają one standardowym ograniczeniom przewozu płynów i żywności, jednak muszą być zgłoszone oraz poddane kontroli w trakcie odprawy.