X
Ładowanie...

Tanie loty Mohamed V Arpt Sabiha Gokce

już od 380 zł
01 wrz 08 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Stambuł

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Stambuł
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Antalya
17 wrz (wto)
Atlasjet Airlines
Lot bezpośredni
Stambuł
18 wrz (śro)
Atlasjet Airlines
Lot bezpośredni
Antalya
17 wrz (wto)
Atlasjet Airlines
Lot bezpośredni
Stambuł
21 wrz (sob)
Atlasjet Airlines
Lot bezpośredni
Antalya
02 wrz (pon)
Onur Air
Lot bezpośredni
Stambuł
03 wrz (wto)
Onur Air
Lot bezpośredni
Antalya
02 wrz (pon)
Onur Air
Lot bezpośredni
Stambuł
04 wrz (śro)
Onur Air
Lot bezpośredni
Antalya
02 wrz (pon)
Onur Air
Lot bezpośredni
Stambuł
05 wrz (czw)
Onur Air
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Mohamed V Arpt Sabiha Gokce

Przewodnik po lotach Mohamed V Arpt Sabiha Gokce

Czy możemy wziąć sprzęt sportowy na lot?

Niejednokrotnie dzieje się tak, że udając się na urlop, pragniemy skorzystać z intensywnego wypoczynku. Jeśli posiadamy własny sprzęt sportowy, to zrozumiałe, że chcielibyśmy go ze sobą zabrać na lot Casablanca (Mohamed V) - Sabiha Gokcen. Ale czy to w ogóle będzie realne? Czy linie lotnicze  dają nam możliwość zabrania ze sobą sprzętu sportowego?

Odpowiednie spakowanie na lot Casablanca (Mohamed V) - Sabiha Gokcen

Co ważne, sporo zależy tutaj od urządzenia, które, chcemy ze sobą zabrać. Tanie loty Casablanca (Mohamed V) - Sabiha Gokcen czasami pozwalają nam przewieźć określone sprzęty w opłacie za bagaż rejestrowany, czasem musimy puścić je oddzielnie, a jeszcze innym razem jest dopuszczalny jedynie transport cargo. W dodatku z rowerem raczej nie będzie problemów, jednak na stronie przewoźnika Casablanca (Mohamed V) - Sabiha Gokcen trzeba sprawdzić, w jaki sposób on powinien zostać spakowany. Powietrze spuszczone z opon, pedały ustawione do środka, przednie koło przymocowane do ramy, a to wszystko zapakowane w odpowiednią folię, lub karton. Jeżeli to zrobimy zgodnie z wytycznymi, jakie zostały umieszczone przez tanie loty Casablanca (Mohamed V) - Sabiha Gokcen, to nie powinniśmy odczuwać kłopotów z jego przewiezieniem.

Co z dużymi rzeczami na locie Casablanca (Mohamed V) - Sabiha Gokcen?

Jeśli planujemy wziąć narty, to również nie będzie z tym większego kłopotu, nawet kiedy zakupimy bilet w najniższej cenie. Jednak warto je spakować w odpowiedni pokrowiec, ponieważ wtedy będziemy mieli pewność, że się nic nie stanie. W odniesieniu do deski surfingowej, musimy się liczyć z dodatkowymi opłatami za taki przewóz. Trzeba również sprawdzić, czy linie lotnicze, którymi planujemy polecieć, pozwolą nam na ich przewożenie. Zdecydowanie w większości przypadków, godząc się na tanie loty Casablanca (Mohamed V) - Sabiha Gokcen nie będzie z tym problemów, i będziemy mogli w czasie wyjazdu korzystać z własnej deski.

Przewoźnicy mają własne wytyczne odnośnie transportowania sprzętu sportowego. Nie ważne, czy będziemy korzystać z lotów regularnych czy wybierzemy tanie loty Casablanca (Mohamed V) - Sabiha Gokcen, za każdym razem powinniśmy się upewnić jak to wygląda. Jeżeli całość zorganizujemy wcześniej, to zapłacimy mniej za transport danego sprzętu, a w dodatku będziemy posiadali gwarancję, że po krótkim locie, będziemy mogli odpoczywać w ukochany sposób, mając własny sprzęt.