X
Ładowanie...

Tanie loty Molde Monachium

już od 275 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Monachium

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Monachium
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Frankfurt
24 sty (czw)
Ryanair
Monachium
25 sty (pią)
Ryanair
Frankfurt
24 sty (czw)
Ryanair
Monachium
28 sty (pon)
Ryanair
Londyn
06 lut (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Monachium
11 lut (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
06 lut (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Monachium
12 lut (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
07 lut (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Monachium
11 lut (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Molde Monachium

Przewodnik po lotach Molde Monachium

Loty bezpośrednie czy przesiadkowe?

Marzysz o długo oczekiwanym urlopie zagranicznym, ale nie możesz znaleźć bezpośredniego połączenia Molde - Monachium? Nie obawiaj się ofert transferowych! Opisujemy zasadnicze różnice między nimi, a trasami bezpośrednimi. Kiedy konieczna jest wiza tranzytowa?

Jak przebiega bezpośredni lot

Lot bez przesiadek np. na trasie Molde - Monachium to z pewnością najbardziej wygodna forma podróży. Odprawa dokonywana jest na jednym lotnisku, z którego wylatujemy i lądujemy bezpośrednio w docelowym mieście. Nie trzeba stresować się przesiadkami i czekać na obcych lotniskach. Lot bezpośredni nie zawsze jest możliwy - bardzo często w przypadku rzadko uczęszczanych kierunków jesteśmy zdani na loty z przesiadkami.

Co należy wiedzieć o lotach z przesiadkami

W Europie znajduje się kilka dużych lotnisk przesiadkowych, np. Charlesa de Gaulle'a w Paryżu czy Adolfo Suárez Madryt-Barajas. Połączeń przesiadkowych nie należy się obawiać - zazwyczaj odprawa wygląda identycznie jak w przypadku lotów bezpośrednich. Przesiadki często organizowane są w ten sposób, żeby ułatwić przechodzenie podróżnych do kolejnego samolotu. Walizki przeważnie transportowane są przez pracowników lotniska - nie trzeba więc dźwigać ich samodzielnie. Przed Tobą lot Molde - Monachium? Najpierw sprawdź przepisy obowiązujące na terenie państwa przesiadkowego, może się bowiem okazać, że konieczne będzie uzyskanie wizy tranzytowej, np. żeby zwiedzić miasto.

Jak najlepiej rezerwować tanie loty składane

Obecnie nie trzeba już wertować ogromnej liczby ofert - serwis Fru.pl udostępnia praktyczne rozwiązanie - algorytm Smart Connection pozwala sprawdzać najpewniejsze loty składane w niższej cenie. Dzięki niemu podróżni nie muszą liczyć się z ryzykiem odwołania lotu.