X
Ładowanie...

Tanie loty Molde Tampere

już od 584 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Tampere

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Tampere
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
21 wrz (sob)
Air Baltic
Tampere
24 wrz (wto)
Air Baltic
Gdańsk
21 wrz (sob)
Air Baltic
Tampere
28 wrz (sob)
Air Baltic
Gdańsk
24 wrz (wto)
Air Baltic
Tampere
28 wrz (sob)
Air Baltic
Gdańsk
21 wrz (sob)
Air Baltic
Tampere
26 wrz (czw)
Air Baltic
Gdańsk
24 wrz (wto)
Air Baltic
Tampere
26 wrz (czw)
Air Baltic
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Molde Tampere

Przewodnik po lotach Molde Tampere

maluch w podróży Molde - Tampere - poradnik dla rodziców

Planujesz wycieczkę samolotem zpociechą i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Poniżej przedstwiamy skondensowaną wykaz zagadnień, którą każdy rodzic powienien zapoznać się zanim wyruszy na wymarzony lot Molde - Tampere.

Wiek malucha a cena biletu do Molde - Tampere

Cena tak naprawdę zależy od wieku malucha i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla niemowląt, które podróżują na kolanach rodzica linie lotnicze nie pobiera żadnych opłat albo ma symboliczną cenę. Starsze dzieci często muszą mieć zarezerwowany normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich dedykowane niskie ceny.

Obowiązkowe dokumenty dla dziecka

Korzystając z międzykontynentalnych połączeń lotniczych, Twój pociecha może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar podróżować z niemowlakiem sama niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim opiekunem czy wychowujesz dziecko w pojedynkę musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na lot z niemowlakiem od drugiego rodzica. W sytuacji, gdy z niemowlakiem lecieć będzie spokrewniony opiekun w trakcie lotu musi obligatoryjnie mieć pisemną zgodę rodziców oraz  upoważnienie do opieki nad maluchem.

Przewożenie niemowlaka z Molde do Tampere

Dzieci poniżej dwóch lat, przede wszyskim są przewożone na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie  przy Tobie jestniezajęte miejsce możesz przypiąć malucha pasami do krzesła lub zarezerwuj niemowlakowi miejsce. Możesz wtedy transportować malucha w foteliku samochodowym.

Walizki dziecięcy

Czy niemowlak może zabrać walizkę zależy od linii lotniczych, z usług którego