X
Ładowanie...

Tanie loty Mombasa Turyn

już od 99 zł
29 sty 05 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Turyn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Turyn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Malta
28 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
01 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
27 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
04 mar (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
24 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
25 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
26 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Mombasa Turyn

Przewodnik po lotach Mombasa Turyn

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej przeraża osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tylko sam lot, ale samo port lotniczy. Zamieszanie, zaabsorbowanie, inna sytuacja – to przecież stresujące doświadczenie. Podpowiadamy, czego możesz się spodziewać podczas pierwszego lotu i jak się na to przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa nie jest taka stresująca. Najbardziej istotne, by zabrać ze sobą wszelkie dokumenty. Jeżeli przemieszczasz się do krajów europejskich, niezbędny będzie jedynie dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, nawet tanie loty Mombasa - Turyn, obsługują bilety elektroniczne. Nie trzeba nic zabierać, potrzebujesz jedynie numer potwierdzenia rezerwacji.

Podczas odprawy obsługa sprawdzi zabrany bagaż, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa lotniska może poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza , który znajduje się przy taśmie wszelkie monety i papiery, noszone w kieszeniach, włóż tam także torbę, kurtkę lub szalik.

Sztuka zapakowania bagażu do tanich lotów Mombasa - Turyn

Tanie loty z reguły dają ci wnieść jedynie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on wystarczająco duży, że z pewnością się do niego pomieścisz. Jednakze należy każdą sprawę przemyśleć tak, by bagaż szybko został poddany kontroli, a złożona wieża mocno skręconych koszulek nie została zniszczona.

Na górze połóż ważne dokumenty – w końcu będziesz musiał je wyciągnąć przy odprawie. Zrób tak, by aby na górze znalazła się również kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Specyfiki przelej do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Na wierzchu bagażu trzeba włożyć także napoje. Jeśli obsługa samolotu będzie kazała ci coś zostawić, nie będzie potrzeby niszczyć przemyślanie upakowanego bagażu. Aby się przed tym uchronić, przed wylotem znajdź informację, co można zabrać do samolotu w tanich lotach Mombasa - Turyn.