X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Monachium Amsterdam

już od 212 zł
18 gru 25 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Niemcy Amsterdam

Bilety lotnicze Niemcy Amsterdam

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
23 sty (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
26 sty (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
24 sty (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
26 sty (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
21 sty (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
26 sty (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
23 sty (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
28 sty (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
23 sty (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
29 sty (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Monachium Amsterdam

Przewodnik po lotach Lufthansa Monachium Amsterdam

Nie bójmy się przesiadek podczas latania Monachium - Amsterdam

Planując lecieć na urlop, przeważnie rozglądamy się na połączenia bezpośrednie. Wówczas nigdzie nie musimy się przesiadać, mamy znaczniejszą gwarancję, że nasz bagaż wraz z nami, dojedzie do miejsca docelowego. Mimo wszystko, warto jednak zapanować nad obawami oraz sprawdzić, jak wyglądają połączenia z przesiadkami. Być może strach posiada wielkie oczy, a poznając parę podstawowych wytycznych, przestaniemy się bać. Szczególnie, że decydują się na latanie z przesiadkami, możemy mieć tanie loty Monachium - Amsterdam, a dodatkowo ma możliwość zjawić się okazja na zwiedzenie kolejnego miasta.

Kiedy proponowane są przesiadki?

Warto mieć świadomość, że przesiadki będą nam zaproponowane, gdy trasa między miejscem startu a docelowym jest rzeczywiście znaczna. Lub kiedy będziemy lecieć do rzadko uczęszczanych miejscowości. Może się okazać, że wykupując lot z przesiadkami, nie będziemy mogli mieć nadziei na najkrótszy lot, lecz za to możemy uzyskać coś odmiennego. Zamiast przesiadywać przez parę godzin w samolocie, dostaniemy możliwość zrobienia zakupów na lotnisku, zjedzenia czegoś pysznego w restauracji na lotnisku, a także czasami wyjścia z lotniska i pozwiedzania miejscowości. Dzięki skorzystaniu z przesiadek mamy możliwość uzyskać zaoferowane tanie loty Monachium - Amsterdam, przez to warto dokładnie przemyśleć daną ofertę.

O czym powinniśmy myśleć latając Monachium - Amsterdam

Jeżeli posiadamy zarezerwowany lot z przesiadkami, to trzeba zobaczyć, czy nie będziemy potrzebować wizy. Czasami kraje jak np. USA domagają się wizy tranzytowej, jeśli mamy na ich lotnisku mieć przesiadkę. Warto też sprawdzić jak poruszać się po lotnisku, na którym musimy się przesiadać. Tutaj dużo podpowiedzi znajdziemy na portalu takiego lotniska. W większości przypadków bagaż będzie przenoszony z samolotu do samolotu bez udziału właściciela, dlatego trzeba się dowiedzieć czy jest dobrze oznaczony.

Może się okazać, że są nam zaproponowane tanie loty Monachium - Amsterdam, w czasie których będzie przesiadka. Warto czytać o tym, zobaczyć które linie lotnicze mogą w tym brać udział, a także jaka jest najniższa kwota biletu. Jeśli będziemy dobrze przyszykowani, to takie przesiadki nie będą dla nas niczym złym.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Tyrgowiszte St Gallen

Tanie loty Cadiz Borotou

Tanie loty Vilhelmina Lucerna

Tanie loty Funchal Nykobing Sjaelland

Tanie loty Kittila Silistra

Tanie loty Lidkoping Varna

Tanie loty Hatay Manila

Tanie loty Presov Sindal

Tanie loty Bruksela Jużnosachalińsk

Tanie loty Lublana Sonderborg

Tanie loty Alvesta Kardla