X
Ładowanie...

Tanie loty Monachium Nairobi

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 lut 19 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Monachium Nairobi

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Monachium Nairobi

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Monachium Nairobi

Przewodnik po lotach Monachium Nairobi

Czym jest bagaż kabinowy?-informacje dla pasażerów

Orgaznizuejsz lot samolotem do Monachium - Nairobi i nie masz pojęcia czym się różni bagaż kabinowy od bagażu rejestrowanego? Niżej prezentujemy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu podręcznego. Bagaż podręczny to rodzaj bagażu, który jest przewożony w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego przeznaczonym. Każda linia lotnicza określa własne zasady dotyczące dopuszczalnych rozmiarów bagażu podręcznego oraz wysokość cen za przewóz takiego bagażu. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można spakować do samolotu w bagażu kabinowym?

Regulacje prawne dotyczące przewozu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od przewoźnika oraz Monachium - Nairobi, do którego lecimy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu podręcznego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Pakujemy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak rzeczy na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne pasażerowi w czasie lotu. Do bagażu podręcznego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pudełkach do 100 ml. Dotyczy to m.in. żelu pod prysznic, pasty do zębów, płynnych balsamów do ciała, wody, alkoholu. Jeśli mamy gotówkę to również pakujemy je do bagażu kabinowego. Zabranie żywności oraz elektroniki w ramach bagażu podręcznego ustalają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Monachium - Nairobi. W bagażu podręcznym nie powinny  znaleźć się przedmioty z ostrymi kolcami, czyli takie, które mogą być użyte jako narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w lot tylko bagaż podręczny?

Głównie kiedy Twoja podróż do Monachium - Nairobi nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą tylko bagaż kabinowy jeśli Twój lot jest przesiadkowy, bo pozwoli zaoszczędzić czas podczas odpraw lotniskowych a w Monachium - Nairobi masz możliwość zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy.