X
Ładowanie...

Tanie loty Monachium New Plymouth

już od 1767 zł
01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Nowa Zelandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Nowa Zelandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Melbourne
20 gru (czw)
Volareweb
Lot bezpośredni
Auckland
27 gru (czw)
Volareweb
Lot bezpośredni
Melbourne
21 gru (pią)
Volareweb
Lot bezpośredni
Auckland
29 gru (sob)
Volareweb
Lot bezpośredni
Praga
06 lis (wto)
Swiss
Auckland
05 gru (śro)
Air New Zealand
Praga
04 lis (nie)
Swiss
Auckland
06 gru (czw)
Air New Zealand
Praga
06 lis (wto)
Swiss
Auckland
03 gru (pon)
Air New Zealand
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Monachium New Plymouth

Przewodnik po lotach Monachium New Plymouth

Czy tanie linie pozwolą nam zmienić dane przed lotem Monachium - New Plymouth

Posiadamy zarezerwowany bilet w najkorzystniejszej kwocie, zorganizowana będzie już cała wyprawa. Niespodziewanie jednak okazuje się, że nie możemy polecieć więc chcemy, żeby miast nas leciał ktoś inny. Ma szansę również być tak, że musimy przełożyć termin lotu. Czy mimo wszystko możemy dokonać takich zmian? Czy będą one darmowe?

Co możemy zmienić na bilecie na lot Monachium - New Plymouth?

Jeśli namyślamy się nad tym, które dane mamy szansę zmienić na bilecie, to powinniśmy wiedzieć, że głównie to nazwisko pasażera. Tutaj powinniśmy wiedzieć, że pobrana będzie zapłata za każdy odcinek, którym ma polecieć pasażer. Dlatego trzeba się zorientować, czy nie będzie lepiej jeżeli zakupimy kolejny bilet na tanie loty Monachium - New Plymouth niż zmienianie samego nazwiska. W dodatku możemy też przestawić datę naszej wyprawy. Jeśli w kolejnym dniu lot Monachium - New Plymouth będzie kosztowniejszy, to niedobór będziemy musieli dopłacać. Ale jeśli wyjdzie, że tanie loty Monachium - New Plymouth w nowym terminie są kosztować mniej niż my wykupiliśmy, to różnicy nie otrzymamy. W razie potrzeby, mamy szansę również przemienić tutaj trasę przelotu. Ma szansę to okazać się konieczne, jeżeli wyjdzie, że jakaś inna będzie krótsza, a wcześniej takiej propozycji nie znaleźliśmy.

Czego nie zmienimy?

Trzeba również wiedzieć, czego nie uda nam się zmienić. Nie możemy zmienić propozycji na tanie loty Monachium - New Plymouth z pierwszego przewoźnika na drugiego. Nie będziemy też mieli możliwości przemienić sekwencji przelotu, a więc nie odwrócimy jego kolejności. Za to, zmiana danych płatnika za bilet może być dokonana i to za darmo. Powinniśmy wiedzieć, na wykonanie których zmian pozwolą nam tanie loty Monachium - New Plymouth tak abyśmy wiedzieli, co będziemy mieli możliwość zrobić, a czego nie. W dodatku warto wiedzieć, że te zmiany zazwyczaj są odpłatne, a więc może się okazać, że zakupienie kolejnego biletu na przelot Monachium - New Plymouth okaże się być korzystniejsze.

Jeśli rezerwujemy przelot samolotem z dużym uprzedzeniem, to powinniśmy się liczyć, że ma prawo dojść do jakichś nieprzewidzianych sytuacji. Przez to też, już prędzej trzeba się zorientować jakie będziemy mieli możliwości dokonania zmian. Każdy przewoźnik ma tutaj własne zasady i dlatego trzeba przejrzeć ich zasady.