Bilety lotnicze Rzeszów
ceny od 969 zł

*Całkowita cena lotu w dwie strony

Promocje biletów lotniczych Monachium Rzeszów


   Zapisujemy liczbę pasażerów...

   Zapisujemy liczbę pasażerów...

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

968.51 PLN x Dorośli = PLN
968.51 PLN x Dzieci = PLN
968.51 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
969
Wylot Piątek 07-08-2015 Szczegóły    

LOT
07:00 Monachium
14:30 Rzeszów
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 7h 30m
Powrót Poniedziałek 10-08-2015 Szczegóły    

LOT
05:55 Rzeszów
09:00 Monachium
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 3h 5m

LOT
08:55 Rzeszów
18:50 Monachium
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 9h 55m

LOT
15:10 Rzeszów
18:50 Monachium
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 3h 40m

LOT
18:00 Rzeszów
22:00 Monachium
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 4h

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

1105.29 PLN x Dorośli = PLN
1105.29 PLN x Dzieci = PLN
1105.29 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
1105
Wylot Piątek 17-07-2015 Szczegóły    

LOT
19:35 Monachium
23:35 Rzeszów
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 4h
Powrót Wtorek 28-07-2015 Szczegóły    

LOT
05:55 Rzeszów
09:00 Monachium
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 3h 5m

LOT
08:55 Rzeszów
18:50 Monachium
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 9h 55m

LOT
15:10 Rzeszów
18:50 Monachium
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 3h 40m

LOT
18:00 Rzeszów
22:00 Monachium
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 4h

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

1360.26 PLN x Dorośli = PLN
1360.26 PLN x Dzieci = PLN
1360.26 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
1360
Wylot Piątek 07-08-2015 Szczegóły    

Lufthansa
19:00 Monachium
22:30 Rzeszów
Przesiadka w: Frankfurt
Czas podróży: 3h 30m
Powrót Poniedziałek 10-08-2015 Szczegóły    

LOT
05:55 Rzeszów
09:00 Monachium
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 3h 5m

LOT
15:10 Rzeszów
18:50 Monachium
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 3h 40m

LOT
18:00 Rzeszów
22:00 Monachium
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 4h
* Cena promocyjna nie jest gwarantowana i może ulec zmianie. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej o wartości od 39zł do 119zł (zależnie od ceny biletu i trasy), która będzie widoczna w wynikach wyszukiwania.

Przewodnik po lotach Monachium Rzeszów

Loty Monachium-Rzeszów - sprawdź ofertę taniego latania na FRU.PL! Planując podróż z Monachium do Rzeszowa zaleca się zrobić pierwszy krok: zacząć od zobaczenia podróży samolotem w stronę do Rzeszowa. Sprawdź zestawienie najtańszych połączeń całości aktywnych linii a następnie wytypuj najlepszy z dostępnych przelot Monachium-Rzeszów.

Przelot z Monachium do Rzeszowa mają w ofercie przewoźnicy:

Szukaj lotów wcześniej, do 3 miesięcy przed podróżą a potem rezerwuj bez zobowiązań niedrogi transport lotniczy z Monachium do Rzeszowa. Tak by załapać się na najtańsze w Polsce podróże samolotem Monachium-Rzeszów wypróbuj możliwości wyszukiwarki połączeń lotniczych FRU.PL! Wprowadź miasta - początek i cel podróży , wybierz zakres dat po czym wybierz "SZUKAJ". Przejrzyj wyniki wyszukiwania i zarezerwuj podróży samolotem do Rzeszowa.

Przelot w jedną stronę trwa co najmiej 3h 25min. Roztrzygając wybór linii lotniczych do Rzeszowa możesz przeanalizować opłatę i wygodę podróży. Tanie latanie Niemcy-Polska można nabyć od 964 zł. Kupuj bilety tylko na FRU.PL!

Warto także przeszukać atrakcyjne oferty na podróże z Monachium lub najtańsze loty do Rzeszowa z Polski. Czasem trafiają się tam promocje przewoźników dające ciekawe taryfy taniego latania na tych trasach.

Do Rzeszowa wylecisz też z:

Z Monachium proponujemy polecieć także do:

Nasza strona www.fru.pl ma w ofercie też ubezpieczenie dla turystów i podróżnych m.in. do kraju: Polska . Mamy także pakiety wekendowe w których dzięki masz opcję zakupić nie tylko bilet na samolot , lecz także pobyt w hotelu. Kupuj razem zapłacisz mniej.

Promocje lotów Monachium Rzeszów

z Monachium (07 Sie-07 Wrz) 969 zł
z Monachium (07 Sie-10 Sie) 969 zł
z Monachium (17 Lip-28 Lip) 1105 zł
z Monachium (07 Sie-07 Wrz) 1151 zł
z Monachium (07 Sie-10 Sie) 1360 zł
z Monachium (17 Lip-28 Lip) 1362 zł

Hotele - Rzeszów

Hotele - Rzeszów Rezerwuj

Gwarancja
najniższej ceny


albo zwrot różnicy w cenie + 50 zł zniżki!

Czytaj więcej

Dlaczego FRU.PL?

  • Porównaj loty wszystkich linii lotniczych

Na FRU.PL sprawdzisz i porównasz najtańsze oferty lotów wszystkich linii lotniczych, także tanich linii lotniczych. W naszej ofercie jest ponad 600 tradycyjnych linii oraz 130 tanich linii.

  • Wygodne płatności: kartą, przelewem, gotówką

Szukając lotu wybierz najbardziej dogodną dla siebie metodę płatności. Rezerwuj teraz - płać później! Zabezpiecz rezerwacją najlepszą cenę lotu, a potem opłać przelot wygodnie: kartą kredytową, przelewem tradycyjnym lub online, bądź wpłać gotówkę w biurze FRU.PL lub siedzibie banków: PKO, Pekao S.A., Alior Bank.

  • Najlepsza obsługa klienta

Na każdym kroku planowania podróży, Centrum Rezerwacji FRU.PL służy poradą i pomocą. Wszyscy nasi Konsultanci to eksperci w planowaniu podróży i wyszukiwaniu najtańszych lotów spośród wszystkich dostępnych na rynku opcji. Gwarantujemy miłe doświadczenia i doskonałą obsługę. Sprawdź nas!

Centrum Rezerwacji czynne 7 dni w tygodniu, w godzinach Pon-Pt 8:00-21:00, Sob-Nd 10:00-17:00.