gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Monachium Warszawa

już od 576 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Monachium Warszawa

Bilety lotnicze Lufthansa Monachium Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Monachium
08 sie (śro)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Warszawa
21 sie (wto)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Monachium
08 sie (śro)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Warszawa
23 sie (czw)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Monachium
13 sie (pon)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Warszawa
22 sie (śro)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Monachium
13 sie (pon)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Warszawa
23 sie (czw)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Monachium
30 lip (pon)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Warszawa
04 sie (sob)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Monachium Warszawa

Przewodnik po lotach Lufthansa Monachium Warszawa

Czy możemy wnieść tabletki na lot Monachium - Warszawa linią Lufthansa

Jeśli mieliśmy wcześniej możliwość skorzystać z oferty linii lotniczych Monachium - Warszawa linią Lufthansa, to z pewnością wiemy, jak trzeba spakować walizkę. Co jednak, jeśli teraz musimy zabrać ze sobą medykamenty? Czy wiemy, w jaki sposób to wygląda, jakie medykamenty możemy ze sobą zabrać oraz czy mamy szansę je mieć w walizce podręcznej? Musimy sprawdzić tą kwestię, tak żebyśmy mieli świadomość, że przelot Monachium - Warszawa linią Lufthansa przeminie nam miło i bez zbędnych nerwów.

Leki w bagażu podręcznym w czasie lotu Monachium - Warszawa linią Lufthansa.

Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że jeśli wykupiliśmy bilet na tanie loty Monachium - Warszawa linią Lufthansa, to tak samo jak podczas lotów regularnych, leki mamy możliwość mieć w bagażu podręcznym. Co zrozumiałe, powinniśmy poinformować o ich posiadaniu podczas kontroli osobistej, jak też powinniśmy je mieć w oddzielnej siatce. Wtedy wszystko pójdzie sprawniej, więc będziemy mogli w końcu wykorzystać nasz najtańszy bilet na przelot. Zasada jest taka, że mieć możemy leki ogólnodostępne, które będą dostępne dla każdego oraz takie na receptę. Przy tych drugich, warto mieć zaświadczenie od doktora, ponieważ ma możliwość się przydać przy konieczności potwierdzenia leków.

Czy jest ograniczenie na ich ilość?

W sytuacji leków w płynie, nie będzie ograniczenia na ich ilość. To znaczy, że mamy szansę zabrać ze sobą syrop pojemniejszy niż 100 ml. Nie mniej, musimy zabrać tylko taką ilość leków, jaka jest nam rzeczywiście potrzebna podczas podróży. Tanie loty Monachium - Warszawa linią Lufthansa zezwalają również na zabranie na pokład niewielkich, zapakowanych igieł, pod warunkiem, że nasz medykament jest podawany podskórnie, ale ich wnoszenie także trzeba natychmiast przedstawić w czasie kontroli. Nie mniej, nawet jeśli wybraliśmy najkrótszy lot, to i tak mamy prawo posiadać ze sobą niezbędne środki wypisane na receptę, jak też kropelki do oczu albo płyn do dezynfekcji, jeżeli ma mniej niż 70% alkoholu.

Jeżeli sprawdzimy warunki związane z przewożeniem medykamentów, to będziemy wiedzieć, że możemy również posiadać ze sobą urządzenia medyczne. Jednak trzeba spytać przewoźnika

jak to się odbędzie z transportem takich urządzeń jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, bo może się okazać, że będą musiały lecieć w luku bagażowym. Nie mniej wiedza, że mamy szansę wziąć ze sobą medykamenty oraz niezbędny sprzęt medyczny, da nam możliwość w końcu bez problemów korzystać z propozycji, jaką posiadają dla swoich podróżnych tanie loty Monachium - Warszawa linią Lufthansa.