X
Ładowanie...

Tanie loty Mons Sofia

już od 544 zł
30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Sofia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Sofia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
22 paź (wto)
LOT
Sofia
30 paź (śro)
LOT
Gdańsk
23 paź (śro)
LOT
Sofia
29 paź (wto)
LOT
Gdańsk
24 paź (czw)
LOT
Sofia
30 paź (śro)
LOT
Gdańsk
25 paź (pią)
LOT
Sofia
29 paź (wto)
LOT
Gdańsk
25 paź (pią)
LOT
Sofia
30 paź (śro)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Mons Sofia

Przewodnik po lotach Mons Sofia

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każda osoba udająca się na urlop dobrze wie, że zapakowanie walizki na urlop może nastręczyć sporo trudności - trzeba w końcu wybrać niezbędne rzeczy, zmieścić je w bagażu, a także skompletować podręczną apteczkę. Kluczową kwestią jest też wybór walizki, w której przewieziemy nasz wakacyjny dobytek. Lepsza walizka czy torba podróżna? Sprawdź cenne wskazówki dla pasażerów.

Walizka na kółkach

Szukasz najlepszego rozwiązania, które pozwoli Ci spakować bagaż podręczny na lot Mons -Sofia? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje mocne i słabe strony. Walizka posiadająca kółka jest bardziej mobilna i pozwala na szybkie transportowanie bagażu, np. po płycie lotniska. Nie trzeba więc nosić ciężkich pakunków. Walizka zrobiona z twardego tworzywa świetnie zabezpiecza znajdujące się w środku rzeczy przez wgnieceniem, ale waży średnio 2 kg, co może wiązać się z ryzykiem zmniejszenia ilości bagażu przy odprawie.

Kiedy warto postawić torbę podróżną

Z kolei torba jest zrobiona z miękkiego materiału, co pozwala na wzięcie ze sobą więcej rzeczy bez konieczności zmniejszania wagi jej zawartości. Wadą będzie z natomiast ryzyko uszkodzenia bagażu - torba nie jest tak sztywna jak wykonana z plastiku walizka. Z pewnością jednak jest pakowna i bardzo praktyczna. Przed Tobą lot Mons -Sofia? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, pamiętaj o kilku podstawowych regułach dotyczących przewozu rzeczy. W bagażu podręcznym nie można przewozić rzeczy stanowiących potencjalne zagrożenie, np. broni, nożyczek, golarek, czy narzędzi. Warto zatem przejrzeć walizkę i upewnić się, że przewozimy rzeczy bezpieczne, a lot na pewno odbędzie się bez problemów.