X
Ładowanie...

Tanie loty Montilla Ateny

już od 112 zł
01 maj 08 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ateny

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ateny
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Sofia
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
21 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sofia
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
11 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
24 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
25 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sofia
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Montilla Ateny

Przewodnik po lotach Montilla Ateny

Bagaż rejestrowany - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Bagażu rejestrowanego nie wnosi się na pokład samolotu Montilla - Ateny - transportowany się go w specjalnym luku bagażowym. Jakich rzeczy nie możemy w nim przewozić? Czy trzeba za niego dodatkowo płacić? Przedstawiamy kompendium wiedzy!

Jak przebiega odprawa bagażu nadawanego?

Bagażu rejestrowanego nie zabieramy ze sobą na pokład - musimy dokonać jego odprawy. Wyróżniamy 2 sposoby - przekazanie obsłudze przy odprawie check-in lub samodzielne nadanie. Wybrałeś odprawę check-in? Nie spóźnij się - na lotnisko przyjedź ok. 2 godziny przed odlotem Montilla - Ateny. Po przekazaniu bagaży odpowiedzialność za ich uszkodzenie leży w rękach linii lotniczych - w razie utraty bagażu pasażer może nawet wystąpić z wnioskiem o odszkodowanie.

Jak spakować bagaż rejestrowany

Planujesz lot Montilla - Ateny i myślisz o tym, w jaki sposób się spakować? Pamiętaj, że do walizki możesz włożyć zdecydowanie więcej niż do bagażu wnoszonego na pokład, jednak nadal obowiązują pewne restrykcje. Przede wszystkim bagaż rejestrowany nie może zawierać substancji, które mogą wywołać zagrożenie dla innych podróżnych - materiałów łatwopalnych, substancji toksycznych, urządzeń wybuchowych lub ich imitacji, pistoletów gazowych.

Ile kosztuje bagaż odprawiamy?

Wszystko zależy od przewoźnika - osoby podróżujące liniami typu low cost zazwyczaj muszą za niego dopłacać. Przed Tobą lot Montilla - Ateny i zależy Ci na tym, żeby zabrać dużo rzeczy? Zwróć uwagę na to, że istnieją określone ograniczenia wagowe, których nie można przekroczyć, bo inaczej zostanie naliczona opłata za nadbagaż. W przypadku regularnych linii lotniczych z reguły koszt wlicza się w cenę biletu. Warto jednak uprzednio zweryfikować regulamin przewoźnika, żeby uniknąć nieporozumień.