gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Montpellier Nantes

już od 524 zł
30 paź 06 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Francja Nantes

Bilety lotnicze Francja Nantes

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Paryż
17 lis (sob)
Airlinair
Lot bezpośredni
Nantes
19 lis (pon)
Air France
Lot bezpośredni
Paryż
17 lis (sob)
Airlinair
Lot bezpośredni
Nantes
20 lis (wto)
Air France
Lot bezpośredni
Paryż
17 lis (sob)
Airlinair
Lot bezpośredni
Nantes
21 lis (śro)
Air France
Lot bezpośredni
Paryż
17 lis (sob)
Airlinair
Lot bezpośredni
Nantes
22 lis (czw)
Air France
Lot bezpośredni
Paryż
18 lis (nie)
Airlinair
Lot bezpośredni
Nantes
22 lis (czw)
Air France
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Montpellier Nantes

Przewodnik po lotach Montpellier Nantes

Zniszczenie bagażu podczas lotu Montpellier - Nantes

Podróżujesz samolotem i na lotnisku okazało się, że walizka została zniszczona? Poniżej prezentujemy kilka ważnych rad , co należy zrobić, aby wyjaśnić zaistniałą trudną sytuację.

Prawa i obowiązki organizatora lotu w kwestii zadbania o bagaż turystów- to warto wiedzieć!

Najistotniejsze kwestie związane z polityką bagażową reguluje konwencja montrealska i rozporządzenie PE 889/2002. Wspomniane dokumenty informują o tym, że przewoźnik bierze odpowiedzialność za szkody torby  wyłącznie pod warunkiem, że uszkodzenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie załadunku przez załogę oraz, że podróżny ma prawo do ubiegania się o odszkodowanie za swoją stratę.W przypadku gdy walizka lub torba jest rejestrowana organizator lotu jest odpowiedzialny nawet jeśli nie jest winny uszkodzenia.Gdy walizka lub torba nie jest rejestrowana pasażer musi udowodnić, że doszło do szkody z winy organizatora lotu.

Uszkodzenie walizki w podróży do Montpellier - Nantes- wskazówki dla pasażera

Zanim polecisz w wymarzoną podróż do Montpellier - Nantes warto zapoznać się z warunkami zgłaszania roszczeń do danego przewoźnika, ponieważ regulują dokładnie sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został uszkodzony podczas lotu, zgłoś to zdarzenie bezzwłocznie po przybyciu na lotnisko docelowe w biurze przewoźnika lub u agenta linii. Z pomocą obsługi, na lotnisku trzeba uzupełnić  formularz PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności mienia, w którym określamy orientacyjną datę zakupu zniszczonych elementów bagażu, ich cenę oraz kwotę odszkodowania. Zgłoszenie reklamacyjne możesz także przesłać do 7 dni od zaistniałej sytuacji ale należy pamiętać, że ważna jest data stempla pocztowego. Warto też zrobić zdjęcie uszkodzonego bagażu w celu uwiarygodnienia straty. Najlepszym sposobem na zabezpieczenie się przed stratami wynikającymi  ze zniszczenia torby przez przewoźnika jest zakup odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej przed podróżą.