X
Ładowanie...

Tanie loty Montpellier Palermo

już od 217 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Palermo

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Palermo
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
31 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palermo
07 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
31 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palermo
10 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
03 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palermo
07 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
03 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palermo
10 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
12 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palermo
19 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Montpellier Palermo

Przewodnik po lotach Montpellier Palermo

Przewóz sprzętu sportowego podczas lotu Montpellier - Palermo

Wyruszasz w podróż do Montpellier - Palermo i marzysz o wzięciu ze sobą sprzętu sportowego? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z zasadami transportu bagażu sportowego u danego przewoźnika oraz czy organizator lotu określa ograniczenia dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Znaczna część przewoźników daje możliwość na transport bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim poinformowaniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. W trakcie rezerwacji lotu do Montpellier - Palermo organizator lotu może zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i naliczyć opłatę w zależności od zadeklarowanego sprzętu do przewozu.

Zasady przewozu sprzętu sportowego- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy dotarł razem z Tobą do Montpellier - Palermo musisz obligatoryjnie zadeklarować go u organizatora lotu oraz dostać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój sprzęt sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do wymogów narzuconych przez organizatora lotu na trasie do Montpellier - Palermo, czyli musi posiadać odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Wskazane jest oklejenie sprzętu sportowego kodem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Nadanie bagażu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu przeznaczonym do takiej czynności, o godzinie określonej przez przewoźnika.

W co spakować sprzęt sportowy?

Wszystko jest zależne od tego ile chcesz przeznaczyć funduszy na opakowanie akcesoriów. W sklepach ze sprzętem sportowym dostępne są specjalne walizki, które w pełni chronią akcesoria oraz są zrobione pod odpowiedni wymiar. Należy pamiętać, że takie walizki oraz torby znacznie wpłyną na wagę bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest spakowanie sprzętu sportowego do kartonu. Wadą tego rodzaju opakowania, jest podatność na uszczerbki, co powoduje brak gwarancji na maksymalnie bezpieczny transport. Jeżeli wybierzesz ten typ opakowania, a sprzęt ma kilka części Twoim obowiązkiem jest sklejenie ich razem tak, aby doleciały razem z Tobą do Palermo w całości.