X
Ładowanie...

Tanie loty Montpellier Turyn

już od 778 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Francja Turyn

Bilety lotnicze Francja Turyn

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nicea
20 lip (sob)
KLM
Turyn
23 lip (wto)
KLM
Nicea
21 lip (nie)
KLM
Turyn
24 lip (śro)
KLM
Nicea
21 lip (nie)
KLM
Turyn
25 lip (czw)
KLM
Nicea
22 lip (pon)
KLM
Turyn
25 lip (czw)
KLM
Nicea
20 lip (sob)
KLM
Turyn
24 lip (śro)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Montpellier Turyn

Przewodnik po lotach Montpellier Turyn

niemowlę w podróży Montpellier - Turyn - poradnik dla opiekunów

Organizujesz wycieczkę samolotem zniemowlakiem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Pod spodem prezentujemy krótką zbiór zagadnień, który każdy rodzic powienien przeczytać zanim pojedzie na wymarzony lot Montpellier - Turyn.

Wiek dziecka a cena biletu do Montpellier - Turyn

Koszt tak naprawdę jest zależna od wieku pociechy i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które lecą na kolanach rodzica linie lotnicze nie żąda opłaty albo ma niewielką kwotę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć opłacony normalny bilet lub organizator lotu oferuje dla nich specjalne zniżki.

Obowiązkowe dokumenty dla dziecka

Korzystając z międzynarodowych połączeń lotniczych, Twój pociecha może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar latać z niemowlakiem samodzielnie niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim opiekunem czy wychowujesz niemowlę samotnie musisz posiadać dokument dający pozwolenie na podróż z dzieckiem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z dzieckiem podróżować będzie inny opiekun podczas lotu musi obowiązkowo posiadać pisemną aprobatę rodziców oraz  upoważnienie do opieki nad maluchem.

Transportowanie niemowlaka z Montpellier do Turyn

Dzieci poniżej dwóch lat, często są przewożone na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie  przy Tobie jest wolne miejsce możesz przypiąć pociechę pasami do krzesła lub zarezerwuj dziecku krzesło. Masz wtedy możliwość transportować malucha w foteliku samochodowym.

Bagaż dziecięcy

Czy niemowlak może mieć walizkę zależy od linii lotniczych, z usług którego