X
Ładowanie...

Tanie loty Mosjoen Narvik

już od 1195 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Narvik

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Narvik
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
29 lip (pon)
LOT
Narvik
12 sie (pon)
LOT
Sztokholm
05 lip (pią)
SAS
Narvik
12 lip (pią)
SAS
Wrocław
20 sie (wto)
SAS
Narvik
27 sie (wto)
SAS
Katowice
02 wrz (pon)
LOT
Narvik
08 wrz (nie)
LOT
Kraków
29 lip (pon)
LOT
Narvik
13 sie (wto)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Mosjoen Narvik

Przewodnik po lotach Mosjoen Narvik

Zaginięcie bagażu odprawianego z winy linii lotniczych - wskazówki dla pasażera

Codziennie giną setki sztuk bagażu. Jeżeli w trakcie Twojego lotu Mosjoen - Narvik, Twój bagaż rejestrowany nie wyjedzie na taśmie, natychmiast udaj się do Biura Bagażu Zaginionego na lotnisku w Narvik lub w Mosjoen. Najistotniejsze ustalenia bagażowe reguluje konwencja montrealska i Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego 889/2002. Wskazane wyżej dokumenty mówią o tym, że przewoźnik ponosi odpowiedzialność za szkody torby  tylko pod warunkiem, że uszkodzenie nastąpiło na pokładzie samolotu albo w czasie dowozu przez obsługę lotniska oraz że turysta ma prawo do starania się o rekompensatę za swoją stratę.

Zgłoszenie zagubionego bagażu, czyli prawa podróżującego

Należy zacząć od poinformowania o zgubie i wypełnienia formularza PIR (Property Irregularity Report), czyli protokołu o nieprawidłowości bagażowej. Będzie on podstawą do roszczeń oraz otrzymania odszkodowania od linii lotniczych. Aby otrzymać PIR, okazujemy swój paszport lub dowód osobisty, bilet i koniecznie kwit bagażowy, który dostaliśmy przy odprawie. Opisujemy wygląd walizki z uwzględnieniem charakterystycznych detali, by przyspieszyć jego znalezienie. Warto dołączyć zdjęcie bagażu jeśli takie posiadamy. Często już w trakcie sporządzania PIR dowiadujemy się, co się stało z walizką i ile potrwa ściągnięcie na lotnisko w Mosjoen - Narvik. Jeśli zapowiada się dłuższe oczekiwanie, podajemy adres miejsca, w którym zamierzamy się zatrzymać i swój telefon kontaktowy. Większość przewoźników przywiezie nam zagubiony bagaż we wskazane miejsce. Również od klasy przewoźnika zależy to, czy zaoferuje nam odszkodowanie za postawienie nas w niekomfortowej sytuacji. Jednak, nawet gdy przy informowaniu o zaginięciu bagażu nie usłyszymy takiej propozycji, warto upomnieć się o „pakiet ratunkowy” (komplet bielizny i podstawowe kosmetyki), którego zaoferowanie należy do dobrych praktyk linii lotniczych lub o fundusze  na zakupienie tych rzeczy samodzielnie. Jeśli walizka się nie odnajdzie, wtedy poszkodowany turysta  powinien w Biurze Bagażu Zagubionego dostać konkretne informacje jak postępować dalej.

Jak uchronić się przed zagubieniem torby na lotnisku?

Zanim polecisz do Mosjoen - Narvik zapoznaj się z zasadami linii lotniczych regulujących kwestię zgłaszania roszczeń oraz zakres odpowiedzialności za bagaż. Poleca się zakup walizki, która będzie charakterystyczna. W ramach bagażu odprawianego nie pakuj dokumentów, wszystkich pieniędzy czy niezbędnych leków. Najlepszym sposobem na uzyskanie odszkodowania od przewoźnika za zagubiony bagaż jest wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia przed wyjazdem.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Bratysława Sala

Tanie loty Solothurn Bratysława

Tanie loty Zakintos St Gallen

Tanie loty Einsiedeln Kavala

Tanie loty Siauliai Breiddalsvik

Tanie loty Kumla Grindelwald

Tanie loty Zoersel Einsiedeln

Tanie loty Flores Seefeld

Tanie loty Kortrijk Pontresina

Tanie loty China Airlines wylot z: Miyazaki

Tanie loty Larnaca Aleksandria