X
Ładowanie...

Tanie loty Air Berlin Moskwa Warszawa

już od 662 zł
02 wrz 09 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Moskwa Warszawa

Bilety lotnicze Moskwa Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Moskwa
02 paź (śro)
Air Baltic
Warszawa
05 paź (sob)
Air Baltic
Moskwa
02 paź (śro)
Air Baltic
Warszawa
07 paź (pon)
Air Baltic
Moskwa
02 paź (śro)
Air Baltic
Warszawa
08 paź (wto)
Air Baltic
Moskwa
03 paź (czw)
Air Baltic
Warszawa
04 paź (pią)
Air Baltic
Moskwa
03 paź (czw)
Air Baltic
Warszawa
07 paź (pon)
Air Baltic
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Berlin Moskwa Warszawa

Przewodnik po lotach Air Berlin Moskwa Warszawa

Czasem stan zdrowia wyklucza lot Moskwa - Warszawa

Przygotowując wakacje, naprawdę często bierzemy pod uwagę przelot samolotem. Od razu chcemy znaleźć najniższą cenę biletu, przy okazji także poszukując najkrótszego przelotu. W myślach już się szykujemy, robimy zapiski co trzeba przygotować, które dokumenty wypełnić. Ale czy wiemy, że czasami problemy zdrowotne uniemożliwiają taką formę podróżowania?

Brak pozwolenia na lot

Są takie choroby, które definitywnie zamykają możliwość korzystania z propozycji linii lotniczych. Nie możemy wsiadać na pokład jeśli odnotowaliśmy: klaustrofobię, ataki paniki, jakiś czas temu mieliśmy zawał serca lub odnotowaliśmy problemy z zakrzepicą. Wiedząc, że cierpimy na którąś z tych przypadłości, powinniśmy się oswoić z faktem, że tanie loty Moskwa - Warszawa nie będą dla nas.

Jeśli jest zgoda doktora, lot Moskwa - Warszawa będzie możliwy

Są też takie schorzenia, które nie wykluczają lotu Moskwa - Warszawa , wtenczas powinniśmy posiadać pozwolenie od lekarza. Musimy się z nim zobaczyć, jeżeli: będziemy w późnej ciąży, będziemy mieli zapalenie ucha, cukrzycę, albo astmę. Doktor ma prawo uznać, że taki przelot jest możliwy, jeśli zabierzemy niezbędne leki. Oczywiście będziemy musieli pomyśleć o wzięciu leków do samolotu, razem z pismem od doktora. Tanie loty Moskwa - Warszawa nie będą tutaj robiły najmniejszego problemu, jeżeli będziemy posiadać takie pozwolenie.

Podróż Moskwa - Warszawa ma być radością

Wiedzmy, że lot Moskwa - Warszawa powinien okazać się dla nas oraz pozostałych pasażerów, przede wszystkim radością. Jeśli wiemy, że nasz stan zdrowia będzie problemem podczas lotu, lepiej wcześniej dowiedzmy się, czy w ogóle powinniśmy latać. Normalnym jest, że tanie loty Moskwa - Warszawa swoją propozycją kuszą, więc czasami trudno jest przejść obok nich bez żalu. Ale zdrowie mimo wszystko powinno stać na najważniejszym miejscu.

Przed rezerwacją biletu na trasę Moskwa - Warszawa trzeba sprawdzić, czy nie będzie dla nas żadnych ograniczeń do korzystania z takiej propozycji. Wtedy też będziemy pewniejsi, wiedząc, że mamy prawo lecieć, a nasze zdrowie nie jest dla nas w tym przypadku żadną przeszkodą. Swobodnie możemy spełnić marzenia o zwiedzaniu świata.