X
Ładowanie...

Tanie loty Alitalia Moskwa Warszawa

już od 662 zł
02 wrz 09 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Moskwa Warszawa

Bilety lotnicze Moskwa Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Moskwa
02 paź (śro)
Air Baltic
Warszawa
05 paź (sob)
Air Baltic
Moskwa
02 paź (śro)
Air Baltic
Warszawa
07 paź (pon)
Air Baltic
Moskwa
02 paź (śro)
Air Baltic
Warszawa
08 paź (wto)
Air Baltic
Moskwa
03 paź (czw)
Air Baltic
Warszawa
04 paź (pią)
Air Baltic
Moskwa
03 paź (czw)
Air Baltic
Warszawa
07 paź (pon)
Air Baltic
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Alitalia Moskwa Warszawa

Przewodnik po lotach Alitalia Moskwa Warszawa

Czy jest szansa wziąć tabletki na lot Moskwa - Warszawa linią Alitalia

Jeżeli mieliśmy wcześniej możliwość korzystać z oferty przewoźników Moskwa - Warszawa linią Alitalia, to z pewnością wiemy, jak należy zapakować walizkę. Ale co, jeśli teraz musimy przewieźć ze sobą medykamenty? Wiemy, jak to działa, które medykamenty mamy możliwość ze sobą wziąć i czy mamy szansę je mieć w bagażu podręcznym? Warto skontrolować tą kwestię, tak abyśmy mieli pewność, że przelot Moskwa - Warszawa linią Alitalia przeminie nam spokojnie oraz bez niepotrzebnych nerwów.

Medykamenty w bagażu podręcznym w czasie podróży Moskwa - Warszawa linią Alitalia.

Przede wszystkim warto wiedzieć, że jeśli kupiliśmy wejściówkę na tanie loty Moskwa - Warszawa linią Alitalia, to podobnie jak podczas lotów regularnych, leki mamy możliwość mieć w walizce podręcznej. Rzecz jasna musimy powiadomić o ich posiadaniu w czasie kontroli osobistej, ale warto je mieć w oddzielnej siatce. Wówczas kontrola pójdzie szybciej, i będziemy mogli wreszcie wykorzystać nasz najtańszy bilet na lot. Działanie jest takie, że przewozić możemy leki ogólnodostępne, które będą udostępnione dla każdego oraz takie na receptę. Przy tych drugich, dobrze jest posiadać zaświadczenie od lekarza, bo ma możliwość się przydać w celu potwierdzenia leków.

Czy jest limit na ich liczbę?

Jeżeli idzie o medykamenty w płynie, nie będzie limitu na ich liczbę. To oznacza, że mamy szansę wziąć na pokład syrop większy niż 100 ml. Nie mniej, powinniśmy zabrać tylko taką liczbę leków, która będzie nam rzeczywiście niezbędna podczas wycieczki. Tanie loty Moskwa - Warszawa linią Alitalia pozwalają też na zabranie ze sobą małych, spakowanych igieł, pod warunkiem, że nasz medykament jest aplikowany podskórnie, ale ich posiadanie również powinniśmy natychmiast przedstawić podczas sprawdzania. Nie mniej, nawet jeśli wyszukaliśmy najkrótszy przelot, to i tak mamy prawo posiadać ze sobą niezbędne leki przepisane na receptę, jak również kropelki do oczu albo środek do dezynfekcji, jeżeli będzie miał mniej niż 70% alkoholu.

Jeśli przejrzymy warunki związane z przewiezieniem leków, to będziemy wiedzieć, że mamy szansę także posiadać w samolocie urządzenia medyczne. Ale trzeba spytać przewoźnika

jak to wygląda z transportem tego typu urządzeń jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, ponieważ być może muszą znajdować się w luku bagażowym. Nie mniej wiedza, że możemy zabrać na pokład medykamenty oraz potrzebne urządzenia medyczne, pozwoli nam wreszcie bez problemów korzystać z oferty, jaką posiadają dla swoich podróżnych tanie loty Moskwa - Warszawa linią Alitalia.