X
Ładowanie...

Tanie loty Finnair Moskwa Warszawa

już od 885 zł
23 wrz 30 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Finnair

Moskwa Warszawa

Bilety lotnicze Finnair Moskwa Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Moskwa
02 paź (śro)
Finnair
Warszawa
21 paź (pon)
Finnair
Moskwa
31 paź (czw)
Finnair
Warszawa
05 lis (wto)
Finnair
Moskwa
01 lis (pią)
Finnair
Warszawa
07 lis (czw)
Finnair
Moskwa
02 lis (sob)
Finnair
Warszawa
07 lis (czw)
Finnair
Moskwa
18 lis (pon)
Finnair
Warszawa
23 lis (sob)
Finnair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Finnair Moskwa Warszawa

Przewodnik po lotach Finnair Moskwa Warszawa

Czy planujemy z propozycji Moskwa - Warszawa skorzystać w ciąży?

Podróżujemy znacznie więcej, albo w sytuacjach służbowych albo prywatnie. To znaczy, że wiele osób zastanawia się, czy ciąża nie będzie tutaj przeciwwskazaniem do takiego sposobu przemieszczania się. Jak się mimo wszystko okaże, jeżeli tylko przebiega ona prawidłowo oraz nie ma jakiegoś zagrożenia, to spokojnie możemy zarezerwować tanie loty Moskwa - Warszawa, oczywiście pamiętając o kilku wytycznych.

Czas ciąży i zaświadczenie od ginekologa

Jeśli planujemy skorzystać z oferty na najkorzystniejsze bilety , lecz jesteśmy w ciąży, to trzeba mieć świadomość, że najlepiej latać w drugim trymestrze. Wtedy dzieciątko jest już wystarczająco rozwinięte, a więc nie zagrażają mu zmiany ciśnień, a też my będziemy czuć się lepiej. Trzeba mimo wszystko pamiętać, że nie będziemy mogli latać po 36. tygodniu, a na niektórych liniach przelot Moskwa - Warszawa jest zakazany także prędzej, więc trzeba to zobaczyć. Dodatkowo, trzeba przeczytać wytyczne danego przewoźnika , ponieważ każdy z nich ma inne wytyczne w odniesieniu do lotów ciężarnych, jak też przeróżne udogodnienia dla nich. Nie mniej, należy posiadać przy sobie oświadczenie od ginekologa, ponieważ sama książeczka ciąży może nie wystarczyć, żeby dopuszczono nas na lot Moskwa - Warszawa.

Gdy już będziesz na pokładzie Moskwa - Warszawa

Nie było przeciwwskazań do lotu, to świetnie! W tej chwili zapamiętaj, aby znaleźć najkrótszy lot , dzięki temu wyprawa nie okaże się być, aż tak trudna. Dodatkowo w czasie zapinania pasów przypilnuj, aby znajdowały się one pod brzuchem, a nie na nim. Jeśli będziesz potrzebować pomocy, proś o to stewardessę. W czasie przelotu Moskwa - Warszawa jeżeli to realne, wstań co 30 minut oraz przespaceruj się, bo siedzenie w jednej pozycji nie będzie zbyt przyjemnym doświadczeniem. Tanie loty Moskwa - Warszawa czasem proponują kobietom w ciąży odprawę na samym początku, a także wsparcie przy transporcie walizki, przez to warto się upewnić na co możesz tutaj liczyć.

Tanie loty Moskwa - Warszawa namawiają do częstszego korzystania z ich usług. W wielu przypadkach, ciąża nie będzie do tego zakazem. Ale za każdym razem trzeba się co do tego upewnić u lekarza, jak również zapoznać się z regulaminem konkretnych linii lotniczych. Warto też przejrzeć przepisy w państwie do którego chcemy lecieć. Niektóre z nich, nie godzą się one wpuścić do siebie ciężarnych, u których będzie bliski czas porodu, a tu linie lotnicze nic już nie mogą robić.