X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Moskwa Warszawa

już od 704 zł
23 wrz 30 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Moskwa Warszawa

Bilety lotnicze Moskwa Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Moskwa
29 paź (wto)
Air Baltic
Warszawa
05 lis (wto)
Air Baltic
Moskwa
29 paź (wto)
Air Baltic
Warszawa
06 lis (śro)
Air Baltic
Moskwa
29 paź (wto)
Air Baltic
Warszawa
07 lis (czw)
Air Baltic
Moskwa
30 paź (śro)
Air Baltic
Warszawa
05 lis (wto)
Air Baltic
Moskwa
30 paź (śro)
Air Baltic
Warszawa
06 lis (śro)
Air Baltic
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Moskwa Warszawa

Przewodnik po lotach KLM Moskwa Warszawa

Czy nasza choroba uniemożliwia latanie Moskwa - Warszawa?

Planując wakacje, dość często bierzemy pod uwagę lot samolotem. Od razu chcemy znaleźć najkorzystniejszą wartość biletu, przy okazji także poszukując najlepszego lotu. W głowie już się pakujemy, robimy listy co należy przyszykować, które formularze wypełnić. Ale czy wiemy, że czasami problemy zdrowotne uniemożliwiają taki sposób podróży?

Nie mamy pozwolenia na latanie

Są takie problemy zdrowotne, które kategorycznie zamykają szansę korzystania z propozycji linii lotniczych. Nie powinniśmy wsiadać na pokład jeżeli mamy: klaustrofobię, napady paniki, w ostatnim czasie mieliśmy zawał serca lub odnotowaliśmy problemy z zakrzepicą. Mając wiedzę, że cierpimy na którąś z tych chorób, musimy się pogodzić z faktem, że tanie loty Moskwa - Warszawa nie są dla nas.

Przy zgodzie lekarza, przelot Moskwa - Warszawa będzie realny

Są również takie schorzenia, które nie będą wykluczały lotu Moskwa - Warszawa , wtenczas powinniśmy posiadać pozwolenie od lekarza. Musimy się z nim skontaktować, jeśli: jesteśmy w późnej ciąży, mamy zapalenie ucha, cukrzycę, czy astmę. Doktor może uznać, że nasz lot będzie dozwolony, pod warunkiem zaopatrzenia się w niezbędne leki. Oczywiście będziemy musieli pamiętać o wzięciu ich do samolotu, razem z zaświadczeniem od doktora. Tanie loty Moskwa - Warszawa nie będą tutaj robić najmniejszego problemu, jeżeli będziemy mieć taki dokument.

Lot Moskwa - Warszawa ma być przyjemnością

Pamiętajmy, że lot Moskwa - Warszawa ma okazać się dla nas jak i innych podróżnych, przede wszystkim radością. Mając świadomość, że nasze zdrowie będzie problemem podczas lotu, lepiej prędzej dowiedzmy się, czy tak naprawdę możemy latać. Zrozumiałym jest, że tanie loty Moskwa - Warszawa taką ofertą kuszą, więc czasami ciężko będzie przejść koło nich bez żalu. Ale zdrowie mimo wszystko musi stać na najważniejszym miejscu.

Przed zamówieniem biletu na trasę Moskwa - Warszawa powinniśmy sprawdzić, czy nie będzie dla nas żadnych ograniczeń do skorzystania z danej oferty. Wówczas też staniemy się pewniejsi, wiedząc, że mamy prawo lecieć, a nasz stan zdrowia nie jest dla nas tutaj najmniejszą przeszkodą. Swobodnie mamy szansę spełnić marzenie o poznawaniu świata.