X
Ładowanie...

Tanie loty Miat Mongolian Airlines Moskwa Warszawa

już od 704 zł
23 wrz 30 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Moskwa Warszawa

Bilety lotnicze Moskwa Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Moskwa
29 paź (wto)
Air Baltic
Warszawa
05 lis (wto)
Air Baltic
Moskwa
29 paź (wto)
Air Baltic
Warszawa
06 lis (śro)
Air Baltic
Moskwa
29 paź (wto)
Air Baltic
Warszawa
07 lis (czw)
Air Baltic
Moskwa
30 paź (śro)
Air Baltic
Warszawa
05 lis (wto)
Air Baltic
Moskwa
30 paź (śro)
Air Baltic
Warszawa
06 lis (śro)
Air Baltic
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Miat Mongolian Airlines Moskwa Warszawa

Przewodnik po lotach Miat Mongolian Airlines Moskwa Warszawa

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Planujesz wymarzony wyjazd Moskwa - Warszawa linią MIAT Mongolian Airlines i chcesz zadbać o każdy detal? Oprócz zarezerwowania noclegu, wykupienia lotu i zapakowania walizek, warto także zainteresować się ofertami ubezpieczeń turystycznych. Na co należy zwrócić uwagę przy wybieraniu najlepszej oferty?

Wycieczka zagraniczna? Wykup polisę turystyczną

Polacy coraz chętniej podróżują - według statystyk w zeszłym roku urlopy planowało ponad 80% ankietowanych. Duża część turystów stawia na wycieczki poza granicami kraju - kusi nas możliwość relaksu na piaszczystej plaży, kosztowania egzotycznych dań, eksplorowania historycznych miejsc. Odległe destynacje to cel wielu osób, jednak co zrobić, kiedy w czasie urlopu wystąpią niespodziewane sytuacje? Pobyt w szpitalu, leki, opóźniony lot Moskwa - Warszawa linią MIAT Mongolian Airlines, zagubiony bagaż, perspektywa skrócenia urlopu - to wszystko może spowodować bardzo duże koszty. Następstwa wypadków złagodzi odpowiednie ubezpieczenie turystyczne, które zagwarantuje nam nie tylko możliwość skorzystania z opieki medycznej, ale także wypłaci odszkodowanie.

Jaki kryteriami należy się kierować wybierając polisę turystyczną?

Decydując się na najlepszą opcję warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na sumę ubezpieczenia, którą firma jest zobowiązana pokryć. W krajach UE jej minimalna wysokość powinna oscylować na poziome kilkunastu tys. euro, a w innych bardziej odległych destynacjach - nawet kilka razy więcej. Na rynku istnieją też oferty w których podmiot pokrywa wszystkie koszty leczenia - jest to szczególnie potrzebne m.in. w Stanach Zjednoczonych. Godna polecenia polisa powinna również zapewnić odszkodowanie z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Elementy opcjonalne ubezpieczenia

Towarzystwa działające na rynku proponują też ubezpieczenia OC, ubezpieczenie bagażu, wypłacenie środków z tytułu anulowanych lotów, a nawet wynajęcia ekipy ratowniczej np. w górach. Interesuje Cię lot Moskwa - Warszawa linią MIAT Mongolian Airlines? Zwróć uwagę na to, żeby dokładnie przeczytać umowę - to pozwoli uniknąć rozczarowań.