X
Ładowanie...

Tanie loty Miat Mongolian Airlines Moskwa Warszawa

już od 219 LANG_LP_CURRENCY_EUR
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Moskwa Warszawa

Bilety lotnicze Moskwa Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Moskwa
25 cze (wto)
Air Baltic
Warszawa
01 lip (pon)
Air Baltic
Moskwa
25 cze (wto)
Air Baltic
Warszawa
02 lip (wto)
Air Baltic
Moskwa
25 cze (wto)
Air Baltic
Warszawa
03 lip (śro)
Air Baltic
Moskwa
25 cze (wto)
Air Baltic
Warszawa
04 lip (czw)
Air Baltic
Moskwa
26 cze (śro)
Air Baltic
Warszawa
01 lip (pon)
Air Baltic
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Miat Mongolian Airlines Moskwa Warszawa

Przewodnik po lotach Miat Mongolian Airlines Moskwa Warszawa

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Planujesz wymarzony wyjazd Moskwa - Warszawa linią MIAT Mongolian Airlines i chcesz zadbać o każdy detal? Oprócz zarezerwowania noclegu, wykupienia lotu i zapakowania walizek, warto także zainteresować się ofertami ubezpieczeń turystycznych. Na co należy zwrócić uwagę przy wybieraniu najlepszej oferty?

Wycieczka zagraniczna? Wykup polisę turystyczną

Polacy coraz chętniej podróżują - według statystyk w zeszłym roku urlopy planowało ponad 80% ankietowanych. Duża część turystów stawia na wycieczki poza granicami kraju - kusi nas możliwość relaksu na piaszczystej plaży, kosztowania egzotycznych dań, eksplorowania historycznych miejsc. Odległe destynacje to cel wielu osób, jednak co zrobić, kiedy w czasie urlopu wystąpią niespodziewane sytuacje? Pobyt w szpitalu, leki, opóźniony lot Moskwa - Warszawa linią MIAT Mongolian Airlines, zagubiony bagaż, perspektywa skrócenia urlopu - to wszystko może spowodować bardzo duże koszty. Następstwa wypadków złagodzi odpowiednie ubezpieczenie turystyczne, które zagwarantuje nam nie tylko możliwość skorzystania z opieki medycznej, ale także wypłaci odszkodowanie.

Jaki kryteriami należy się kierować wybierając polisę turystyczną?

Decydując się na najlepszą opcję warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na sumę ubezpieczenia, którą firma jest zobowiązana pokryć. W krajach UE jej minimalna wysokość powinna oscylować na poziome kilkunastu tys. euro, a w innych bardziej odległych destynacjach - nawet kilka razy więcej. Na rynku istnieją też oferty w których podmiot pokrywa wszystkie koszty leczenia - jest to szczególnie potrzebne m.in. w Stanach Zjednoczonych. Godna polecenia polisa powinna również zapewnić odszkodowanie z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Elementy opcjonalne ubezpieczenia

Towarzystwa działające na rynku proponują też ubezpieczenia OC, ubezpieczenie bagażu, wypłacenie środków z tytułu anulowanych lotów, a nawet wynajęcia ekipy ratowniczej np. w górach. Interesuje Cię lot Moskwa - Warszawa linią MIAT Mongolian Airlines? Zwróć uwagę na to, żeby dokładnie przeczytać umowę - to pozwoli uniknąć rozczarowań.