X
Ładowanie...

Tanie loty Murcia Angelholm

już od 1556 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Angelholm

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Angelholm
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
26 lis (wto)
Lufthansa
Angelholm
29 lis (pią)
SAS
Katowice
24 lis (nie)
Lufthansa
Angelholm
28 lis (czw)
SAS
Katowice
24 lis (nie)
Lufthansa
Angelholm
27 lis (śro)
SAS
Katowice
26 lis (wto)
Lufthansa
Angelholm
28 lis (czw)
SAS
Katowice
27 lis (śro)
Lufthansa
Angelholm
29 lis (pią)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Murcia Angelholm

Przewodnik po lotach Murcia Angelholm

Co możesz mieć przy sobie podczas lotu Murcia - Helsingborg?

Jeśli pierwszy raz zdecydowaliśmy się korzystać z oferty którą mają tanie loty Murcia - Helsingborg, to z pewnością jednym z pytań, które nas dręczą jest to, co mamy możliwość wziąć sobie na pokład. Warto się już wcześniej orientować w tej kwestii, mamy prawo nawet korzystać z informacji, jaka jest zamieszczona na stronie każdego z przewoźników , tak abyśmy posiadali gwarancję, że nie zabierzemy czegoś, co mogłoby się okazać kłopotliwe w czasie odprawy.

Co do bagażu podręcznego na lot Murcia - Helsingborg?

Najistotniejszą kwestią będzie to, co możemy przewozić w bagażu podręcznym podczas tego przelotu Murcia - Helsingborg. Dozwolone jest zabranie płynów, do ilości 1 litra, lecz w butelkach nie większych niż 100 ml. Powinniśmy tu pamiętać, że do takich płynów będzie się zaliczał również szampon czy żel do mycia. Dodatkowo w bagażu kabinowym tanie loty Murcia - Helsingborg pozwolą nam mieć tablet, laptop czy odrobinę jedzenia, a to oznacza, że możemy sobie uprzyjemnić podróż. Koniecznie muszą się w nim znajdować dokumenty konieczne do lotu, czyli dowód osobisty i karta pokładowa, bo bez nich odbycie także naprawdę krótkiego lotu nie będzie możliwe. Nie wolno nam za to zabierać żadnych ostrych rzeczy.

Bagaż rejestrowany na podróż Murcia - Helsingborg to co innego

Powinniśmy mieć świadomość, że tanie loty Murcia - Helsingborg dają nam szansę wykupienia jeszcze bagażu rejestrowanego. W nim możemy trzymać to wszystko, co nie zmieściło się do tego kabinowego, a także to, czego w podręcznym trzymać nie wolno. To znaczy, że także wykupując najtańszy lot , w bagażu, jaki leci w luku bagażowym możemy przewozić ostre rzeczy, przewozić trochę alkoholu, ale też płyny w opakowaniach większych niż 100 ml. Ale nawet tutaj nie będziemy mogli na przelot Murcia - Helsingborg wnieść niczego, co jest wypełniane gazem, z tego powodu powinniśmy zapomnieć o latarce gazowej czy butli napełnionej propan butanem.

Warto wejść na witrynę, na jakiej rezerwowaliśmy tanie loty Murcia - Helsingborg oraz sprawdzić co mamy możliwość ze sobą wziąć, a czego nie. W dodatku niesamowicie przydatna jest rozpiska, co ma możliwość się znajdować w określonym bagażu, tak żebyśmy mieli pewność, że także nieopatrznie, nie będziemy próbowali wnieść na pokład tego, czego na nim nie może być w czasie podróży Murcia - Helsingborg.