X
Ładowanie...

Tanie loty Murcia Corvera

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 gru 21 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Murcia Corvera

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Murcia Corvera

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Murcia Corvera

Przewodnik po lotach Murcia Corvera

Jak przygotować się do latania z pupilem?

Raz na jakiś czas po prostu nie ma innej opcji – trzeba wziąć psa lub kota na drugi koniec świata. Kiedy zostawienie ulubieńca w domu nie jest możliwe, masz możliwość zazwyczaj przewieźć go samolotem. Jednakże w tej kwestii jest dużo zasad i obostrzeń, o których musisz wiedzieć. Podpowiadamy, jak przygotować się do lotu ze zwierzęciem.

Ulubieńcy w tanich lotach Murcia - Corvera

Zdecydowana większość linii lotniczych, także tanich lotów Murcia - Corvera, zezwala na zabieranie ze sobą zwierząt. Rzecz jasna pociąga to za sobą dodatkowe opłaty. Polecieć może z tobą kot i pies, w niektórych liniach również tchórzofretka. Koszty i metoda podróży zwierzaka zależy od różnych aspektów, z reguły najbardziej istotna jest rozmiar zwierzaka. Niewielke zwierzaki, a więc takie, które razem z pojemnikiem ważą do 6 kg, mogą być wniesione na pokład. Cięższe powinny iść do luku bagażowego.

Ważne dokumenty i formalności

Przed podróżą koniecznie musisz upewnić się, czy twój pupil posiada wszelkie potrzebne dokumenty. Najważniejsze jest to, że musi mieć wszepiony chip. Jedynie w takim wypadku będzie wpuszczony do samolotu.

Oczywiście znaczące są też wszystkie obowiązkowe szczepienia. Zwierzak musi być zaszczepiony przeciw wściekliźnie, a informacje na ten temat powinny znajdować się w jego paszporcie, wydawanym przez weterynarza.

Przewóz zwierzaka w tanich lotachMurcia - Corvera

Biorąc ze sobą pupila, trzeba zapewnić mu specjalną klatkę. Musi mieć spore wymiary, zatem typowe pojemniki pojawiające się w sklepach zoologicznych nie zawsze się sprawdzają. Klatka musi być na tyle duża, by pupil mógł wewnątrz swobodnie wyprostować się i obrócić się.

Koniecznie sprawdź, które linie lotnicze obsługują trasę Murcia - Corvera