X
Ładowanie...

Tanie loty Murcia Maribo

już od 77 zł
30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
03 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
08 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
08 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
10 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
08 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
12 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
16 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
21 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
17 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
18 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Murcia Maribo

Przewodnik po lotach Murcia Maribo

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Czeka Cię podróż Murcia -Maribo i chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju? Przed wyjazdem sprawdź, jakie prawa i obowiązki mają pasażerowie. W jakich sytuacjach możemy żądać rekompensaty od linii lotniczych? Przeczytaj nasz poradnik!

Kiedy obsługa może nie wpuścić turysty na pokład?

Będziesz podróżował po terenie UE? Przed wylotem warto zapoznać się z unijnymi regulacjami, które wskazują najważniejsze obowiązki osób wchodzących na pokład samolotu. Podobne regulacje warto zweryfikować także przed wyjazdem do egzotycznych krajów. Przed Tobą lot Murcia -Maribo, a może masz inne plany? Najważniejsza zasada wskazuje na to przewoźnik może wyprosić z pokładu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Podobnie wygląda sytuacja z pasażerami, którzy nie chcą przestrzegać wytycznych załogi. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo restrykcyjne są również przepisy związane z zawartością bagaży. Zakazane jest przewożenie środków, które mogą narazić zdrowie i życie podróżnych - np. igły, nożyczki, materiały pirotechniczne.

Opóźnienie lotu i overbooking

Czy prawa pasażera mogą być ograniczone także w innych wypadkach? Według regulaminów linii lotniczych jest to możliwe w sytuacji tzw. overbookingu. Przewoźnik powinien jednak najpierw poszukać ochotników do opuszczenia samolotu i traktować turystów z należytym szacunkiem. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze mają również obowiązek wypłacenia rekompensaty. A co z anulowaniem lotu? Turyści mają wtedy prawo do żądania zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów hotelu i posiłków. Analogicznie wygląda sytuacja pasażerów lotów opóźnionych o więcej niż 5 godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju przed lotem Murcia -Maribo wykup odpowiednią polisę ubezpieczeniową.