X
Ładowanie...

Tanie loty Mykonos Ateny

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Mykonos Ateny

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Mykonos Ateny

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Mykonos Ateny

Przewodnik po lotach Mykonos Ateny

Przyjemna podróż samolotem – jak uprzyjemnić sobie rejs

Obojętnie, czy bierzesz pod uwagę ofertę tanich lotów Mykonos - Ateny, czy regularne linie lotnicze, rejs samolotem bywa naprawdę wyczerpująca. Przede wszystkim, jeśli wybierasz się w naprawdę długotrwały rejs. kilkugodzinny rejs to zazwyczaj poważne obciążenie dla naszego organizmu, dodatkowo wymaga bardzo dużo cierpliwości. Dowiedz się, co możesz zrobić, aby przelot stał się naprawdę komfortowy.

Komfort przede wszystkim

Co najważniejsze trzeba przestać wierzyć w to, że tanie loty Mykonos - Ateny z reguły są mniej wygodne. W standardowych liniach lotniczych też będziesz musiał siedzieć przez wiele godzin i w bezruchu, co jest bardzo obciążające dla organizmu. Dlatego warto zadbać o to, aby odczuwać jak największy komfort. Co najważniejsze kup przeznaczoną do tego poduszkę, która odciąży kark i zmniejszy napięcie mięśni karku w trakcie snu.

Co więcej trzeba dobrze zaplanować, co na siebie włożyć. Świetnie sprawdzają się komfortowe, lekkie i wykonane z bawełny rzeczy. Warto ubrać kilka warstw, aby moża bezproblemowo zdjąć nadmiar, jeżeli zrobi się gorąco. Idealnym rozwiązaniem jest też ubranie chusty albo szala. Dzięki temu możesz potraktować je jak kocyk lub podłożyć pod głowę.

Odrobina ruchu podczas rejsu

Aby zapobiec zmęczeniu i powstrzymać obrzęki rąk i nóg, warto się trochę poruszać. Nie oznacza to spacerowania między pasażerami – postaraj się chwilę pogimnastykować w trakcie siedzenia. Napinaj kolejno mięśnie, pomachaj nogami, przeciągaj się. Jeśli masz taką możliwość – wyciągnij nogi.To nie będzie Nie jest to zbyt łatwe zadanie, szczególnie jeżeli siedzisz przy oknie. Dlatego jeśli jest taka możliwość, w tanich lotach Mykonos - Ateny decyduj się na miejsca od strony przejścia albo znajdujące się w pobliżu wyjścia awaryjnego. Pamiętaj także, że najczęściej ostanie siedzenia z tyłu nie pozwalają się rozłożyć.