X
Ładowanie...

Tanie loty Mykonos Monachium

już od 437 zł
08 cze 15 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Monachium

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Monachium
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
17 cze (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Monachium
11 lip (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
17 cze (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Monachium
12 lip (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
17 cze (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Monachium
14 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
17 cze (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Monachium
15 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
18 cze (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Monachium
22 cze (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Mykonos Monachium

Przewodnik po lotach Mykonos Monachium

Jedzenie w czasie lotu Mykonos - Monachium?

Im dłużej trwać będzie nasz przelot, tym większa będzie szansa, że podczas jego trwania będziemy odczuwać głód. Jeśli interesuje nas sprawa tego, czy podczas lotu Mykonos - Monachium posiłki są podawane, to powinniśmy sprawdzić kilka rzeczy. Najważniejsze jest to jak długi będzie to przelot i którymi liniami  będzie się odbywał. Jeśli będą to regularne linie to posiłek będziemy mieli wliczony w wartość także tego lotu z najniższą ceną, jeśli mimo wszystko zarezerwujemy tanie loty Mykonos - Monachium, to tego dania w kwocie biletu nie będzie.

W jaki sposób to wygląda na regularnych liniach Mykonos - Monachium?

Jeżeli jesteśmy zainteresowani, jak taki posiłek podczas przelotu Mykonos - Monachium będzie wyglądać, jeśli zarezerwujemy regularne linie. To trzeba wiedzieć, że jest on wliczony w bilet. Jego ilość i rodzaj są uzależnione od długości trasy którą będziemy musieli przelecieć. Jeśli na 3 doby przed lotem Mykonos - Monachium podamy informację, że zainteresowały nas posiłki: wegańskie, bezglutenowe lub dla dzieci, to takie je dostaniemy.

Co proponują nam tanie loty Mykonos - Monachium?

Chcąc przyrównać propozycję, którą mają dla nas tanie loty Mykonos - Monachium, musimy mieć świadomość, że tu posiłek nie będzie doliczony w opłatę. Ale, jeśli wykażemy ochotę spożycia czegoś w czasie przelotu Mykonos - Monachium, to mamy możliwość zakupić sobie posiłek w specjalnym bufecie, oczywiście dodatkowo za niego uiszczając opłatę. Ale warto również wiedzieć, że tanie loty Mykonos - Monachium pozwolą nam wnieść do samolotu własne pożywienie. Jednak musi być ono zamknięte w oryginalne pudełka producenta oraz nie może to być nic, co może się szybko zepsuć. Jeżeli planujemy zabrać coś do picia, to musimy pamiętać, że podczas lotu Mykonos - Monachium nie będziemy mogli mieć więcej płynów niż 1 litr, a poza tym mają być one spakowane w butelkach nie większych aniżeli 100 ml. Do tego, czasami linie pozwolą nam na przewóz żywności domowej roboty, jeśli mamy ich niedużą liczbę i na swój użytek.

Trzeba sprawdzić jak będzie się to przedstawiało z żywnością podczas lotu Mykonos - Monachium. Wtedy będziemy mogli się odpowiednio przygotować do danej wyprawy oraz mamy gwarancję, że nie będziemy głodni po dojechaniu na miejsce. To już na samym początku może nam popsuć radość z przylotu do wymarzonego celu.