X
Ładowanie...

Tanie loty British Airways Nairobi Warszawa

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
06 lut 13 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty British Airways

Nairobi Warszawa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze British Airways Nairobi Warszawa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje British Airways Nairobi Warszawa

Przewodnik po lotach British Airways Nairobi Warszawa

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Nairobi - Warszawa linią British Airways może być bardzo stresująca, co jest związane między innymi z procedurami, które trzeba przejść na lotnisku. Jak przebiega odprawa i na co trzeba się przygotować? Zebraliśmy najważniejsze rady dla turystów.

Staw się na lotnisku przed czasem

Przed Tobą podróż Nairobi - Warszawa linią British Airways? Odprawa to proces, w czasie którego turyści nadają bagaże główne, a także otrzymują dokumenty pokładowe. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, bądź na miejscu już na 3 godziny przed odlotem. W pierwszej kolejności należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu odprawianego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności podróżny otrzymuje kartę pokładową, która zawiera dane personalne, numer miejsca i data odlotu.

Sprawdzanie bagażu podręcznego

Po oddaniu bagażu trzeba udać się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj sprawdza się walizkę, którą należy położyć na specjalną taśmę. Pasażer musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi między innymi o pasek od spodni, pieniądze w bilonie czy urządzenia elektroniczne - telefon, laptop i przejścia przez bramkę sprawdzającą. Czasem konieczne okazuje się zdjęcie obuwia.

A może przez internet

Po odbyciu kontroli pasażer z bagażem podręcznym może w końcu spokojnie czekać na odlot. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej osobie z obsług, która kieruje do specjalnego rękawa lub busu transportującego turystów do samolotu. Należy również dodać, że w dzisiejszych czasach wiele linii lotniczych, np. obsługujących trasy Nairobi - Warszawa umożliwia dokonanie odprawy online, co zmniejsza formalności.