X
Ładowanie...

Tanie loty Emirates Nairobi Warszawa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 mar 19 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Emirates

Nairobi Warszawa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Emirates Nairobi Warszawa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Emirates Nairobi Warszawa

Przewodnik po lotach Emirates Nairobi Warszawa

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta podróży jest obecnie tak rozbudowana, że możemy udawać się w najbardziej odległe zakątki świata. Planujesz urlop z maluchami? Przedstawiamy praktyczne porady, dzięki którym zarówno lot Nairobi - Warszawa linią Emirates Airline, jak i sam urlop przebiegną bez zakłóceń.

Profilaktyczna wizyta u pediatry

Jest to niezbędne nie tylko w przypadku planowania wyjazdu do egzotycznych krajów. Przygotowania do podróży z dzieckiem należy rozpocząć od odwiedzin u pediatry, żeby być pewnym, że jego stan zdrowia umożliwia wyjazd. Warto też sprawdzić stan zębów u specjalisty czy zrobić testy na alergie pokarmowe - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. W przypadku egzotycznych destynacji warto poddać dziecko szczepieniom.

Sprawdź dokumenty

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie UE, warto wyrobić sobie za darmo Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która potwierdzi podleganie ubezpieczeniu. Ważnym dokumentem jest również dowód tożsamości, a w przypadku wycieczek poza UE - paszport dla dziecka.

Czy warto wykupić polisę

Ochrona przed nieprzewidzianymi zdarzeniami powinna być priorytetem w czasie każdej podróży z dziećmi. Odpowiednia polisa ubezpieczeniowa to najlepsza opcja, która pokryje koszty leczenia, opóźnionego lotu, wizyty u stomatologa czy powrotu do kraju. Obecnie umowę można zawrzeć online, co zdecydowanie upraszcza cały proces.

Komfort w samolocie Nairobi - Warszawa linią Emirates Airline

Nie każde dziecko dobrze zniesie wielogodzinną podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną figurkę, a także przytulny kocyk. Można też zastosować inny trik i wręczyć dziecku drobne upominki przed wylotem.

Podstawowe lekarstwa

Przed Wami lot Nairobi - Warszawa linią Emirates Airline? Kosmetyczna z lekami to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej torby. Muszą trafić do niej leki przeciwbiegunkowe, przeciwgorączkowe, preparaty dezynfekujące, kremy przeciwsłoneczne, ale czasem potrzebne są także bandaż, środek na komary, antybiotyki czy elektrolity.