X
Ładowanie...

Tanie loty Nampula Werona

już od 143 zł
27 mar 03 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Werona

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Werona
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
29 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Werona
03 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
29 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Werona
05 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
01 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Werona
03 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
23 mar (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Werona
30 mar (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
29 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Werona
06 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Nampula Werona

Przewodnik po lotach Nampula Werona

Bagaż dla dziecka-informacje dla lecących na trasie Nampula - Werona

To czy dziecko może posiadać swój bagaż kabinowy określa organizator lotu, z którym podróżujesz do Nampula - Werona. Zazwyczaj zależy to od wieku malucha oraz przewoźników, z których korzystasz. Jeśli  podróżujesz z niemowlakiem w wieku do 24 miesięcy większość linii lotniczych zwiększa przysługujący limit wagowy bagażu podręcznego opiekuna w zamian za brak możliwości odprawienia dodatkowego bagażu głównego przypisanego na imię i nazwisko niemowlaka. Gdy dziecko ukończy dwa lata przysługuje mu zarówno bagaż kabinowy jak i bagaż główny a warunki jego transportu są takie same, jak dla dorosłego pasażera na danej trasie do Nampula - Werona. Nieliczni przewoźnicy rzeczy niemowlęce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż opiekuna. Bez dodatkowych kosztów do samolotu możesz zabrać wózek z opcją złożenia, który nie jest wliczany do bagażu podręcznego. Wózka nie oddawaj podczas odprawy walizek  tylko przekaż obsłudze zaraz przed wejściem na pokład samolotu Nampula - Werona. Wózek dziecięcy ułatwi poruszanie się z maluchem po lotnisku Nampula, jak i po lotnisku docelowym w Werona. Jeśli dany przewoźnik nakazuje przewóz dziecka w foteliku samochodowym zazwyczaj nie nalicza za niego opłat ale zdarza się, że odliczyć jego wagę i wymiar do bagażu kabinowego opiekuna. Inne przedmioty dziecięce nie służące bezpośrednio do transportu dziecka trzeba nadać jako kolejny bagaż rejestrowany według taryfy cenowej określonej przez linie lotnicze. Zarówno w przypadku podróży dorosłego, jak i w przypadku podróży z maluchm rodzica obowiązują limity w przewozie pokarmów oraz płynów. Szczególnym przypadkiem jest żywność przeznaczenia medycznego dla dziecka, w tym mleko, które masz prawo wziąć do samolotu. Nie podlegają one standardowym limitom przewozu płynów i żywności, jednak muszą być zgłoszone oraz poddane kontroli w czasie odprawy bagażowej.