X
Ładowanie...

Tanie loty Nantes Perpignan

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Nantes Perpignan

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Nantes Perpignan

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Nantes Perpignan

Przewodnik po lotach Nantes Perpignan

Lot Nantes - Perpignan z rowerem na pokładzie samolotu

Lecisz w podróż Nantes - Perpignan i myślisz o wzięciu ze sobą bicykla? Poniżej przedstawiamy niewielki wykaz, jak to zrobić aby bicykl dotarł do celu razem z Tobą.

Jak przewieźć rower?

Wariantów na przewóz bicykla jest wiele. Na rynku są dostępne dedykowane bardzo wytrzymałe walizki na bicykl. Z pewnością nic się nie stanie rowerowi schowanemu w kufer, jednak są one drogie, ciężkie oraz marnują wagę bagażu. Kolejnym rozwiązaniem jest specjalna torba na bicykl. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Torbę warto wziąć pod uwagę, kiedy organizator lotu z góry informuje o gabarycie bagażu rejestrowanego/sportowego. Najtańszą opcją transportu jest karton. Jest lekki, bez trudu można dociąć, dostosowując do wymiarów bicykla lub ograniczeń przewoźnika. Wadą tekturowego pudła jest mała wytrzymałość.

Inne zabezpieczenie bicykla na czas podróży Nantes - Perpignan

Zaleca się poprosić załogę lotniska o naklejkę z napisem FRAGILE. Jeśli lot z Nantes do Perpignan jest z przesiadkami zaleca się opisać pudło nazwą kraju, ponieważ obsługa nie jest odpowiedzialna za zgubienie roweru na trasie rejsu. Na czas lotu ściągamy oraz wypuszczamy powietrze z kół. Wynika to ze regulaminu bezpieczeństwa lotu, przed ewentualnym rozerwaniem kół spowodowanym amplitudą ciśnienia w trakcie opadania samolotu do lądowania. Jeśli pakujesz bicykl do małych kartonów warunkowo połącz je między sobą.

Cena transportu bicykla

Cena transportu roweru jest ustalana przez organizatora lotu i jest zależna od warunków przelotu, trasy oraz limitów bagażowych.Cena może ulec zmianie jeśli podróż do danego Nantes - Perpignan ma się odbyć podczas szczytu okresu turystycznego.

Przekazanie oraz odbiór roweru

Rower najczęściej przekazuje się w wyznaczonym miejscu przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odebranie bicykla, także odbywa się w wyznaczonym miejscu.