X
Ładowanie...

Tanie loty Nantes Praga

już od 102 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Praga

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Praga
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Eindhoven
03 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
06 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Eindhoven
30 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
06 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Eindhoven
09 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
11 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Eindhoven
17 lis (nie)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Praga
18 lis (pon)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Eindhoven
10 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
11 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Nantes Praga

Przewodnik po lotach Nantes Praga

Kiedy warto kupić bagaż rejestrowany na trasie Nantes - Praga

Nieistotne, czy lecisz tanimi lotami Nantes - Praga czy ze standardowym przewoźnikiem, czasami bagaż rejestrowany bywa zwyczajnie konieczny. W przypadku tanich linii oczywiście oznacza to dopłatę, więc warto przemyśleć, czy rzeczywiście potrzeba ci większego bagażu. Dowiedz się, w jakich przypadkach powinno się go kupić, a w jakich przypadkach z pewnością wystarczy mniejszy bagaż podręczny.

Bagaż podręczny a bagaż rejestrowany

Bagaż podręczny jest bardzo korzystny. Masz go zawsze  pod ręką , możesz przypilnować swoich rzeczy, masz pewność, że nie będzie uszkodzony czy zaginiony. Jednak takie rozwiązanie ma naprawdę wiele wad. Najważniejsze jest to, że jest bardzo mały – musisz w nim przewieźć wyłącznie podstawowe przedmiotów, nie wszystko się mieści. Dodatkowo pojawiają się znaczne ograniczenia co do przewożenia preparatów do pielęgnacji i lekarstw.

Przez to bagaż rejestrowany jest potrzebny. Masz możliwość nadać w nim wszelkie kosmetyki. Jest obowiązkowy także wówczas, gdy codziennie musisz używać lekarstwa, których nie masz możliwości wnieść do samolotu. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz zapakować ostre przedmioty (np. nożyczki), płyny albo prezenty (alkohol, szklane bibeloty). Bagaż rejestrowany w tanich lotach Nantes - Praga przydaje się, jeżeli planujesz kilka przesiadek. Dzięki temu będziesz mieć wygodę na lotniskach.

Bagaż rejestrowany – co wpływa na cenę

Tanie loty Nantes - Praga pozwalają na wniesienie dość dużego bagażu podręcznego. Jeśli jednak potrzebujesz więcej miejsca, możesz wykupić bagaż rejestrowany. Koszty mogą być różne u innych przewoźników, wpływ ma także sezon. Latem i w okolicach świąt, kiedy ruch na lotnisku jest większy, musisz zapłacić więcej.

Również wielkości bagażu mają wpływ na koszty. W tanich liniach możesz wziąćze sobą od 15 do 30 kg. Mniejsze sekwojaże (do 15 kg) kosztują od 60 do 200 zł. Za te większe (do 23 lub 30 kg) należy zapłacić około 110-250 zł. Stawka dotyczy rzecz jasna przejazdu w jedną stronę.