X
Ładowanie...

Tanie loty Naryan-Mar Sanya

już od 2305 zł
03 lip 10 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Sanya

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Sanya
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 paź (wto)
Air France
Sanya
09 paź (śro)
Air France
Warszawa
03 paź (czw)
Air France
Sanya
09 paź (śro)
Air France
Warszawa
04 paź (pią)
Air France
Sanya
10 paź (czw)
Air France
Warszawa
04 paź (pią)
Air France
Sanya
11 paź (pią)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Naryan-Mar Sanya

Przewodnik po lotach Naryan-Mar Sanya

Lot  Naryan-Mar - Sanya ze zwierzęciem na pokładzie

Planujesz lot Naryan-Mar - Sanya i nie masz pojęcia czy możesz zabrać ze sobą swojego kota na pokład samolotu? Niżej prezentujemy warunki jakie są wymagane do transportu pupili.

Obowiązkowa  zgoda  linii lotniczych

Transport zwierzęcia wymaga za każdym razem aprobaty organizatora lotu. Wynika to z zasad bezpieczeństwa lotu, ponieważ na pokładzie może być tylko określona ilość pupili. Niektóre tanie linie lotnicze oraz większość rejsowych linii lotniczych zezwalają na przewóz psów. Podczas rezerwacji lotu Naryan-Mar - Sanya należy poinformować linie lotnicze o chęci wzięcia ze sobą pupila, tak aby organizator lotu określił opłatę oraz określił warunki transportu.

Obligatoryjne dokumenty potrzebne do przewozu zwierzęcia

Przed wyjazdem sprawdź, że posiadasz wymaganne dokumenty, a Twój zwierzak spełnia wymagania do odbycia lotu.

Mikroczip

Nieliczne zwierzęta muszą mieć wpięty dedykowany mikroczip a jego ciąg cyfr wklejony do paszportu.

Szczepienie

Psy oraz fretki muszą być zaszczepione przeciwko wściekliźnie, a data szczepienia nie może być wcześniejsza niż termin wpięcia mikroczipu.

Paszport

Zwierzęta muszą mieć paszport wystawiony przez specjalistę weterynarii, który poświadcza ważność immunizacji przeciwko wściekliźnie.

Transport pupila z Naryan-Mar do Sanya

Zazwyczaj nieduże koty przewożone są na pokładzie samolotu w specjalnym pojemniku oraz miejscu. Pojemnik musi być odpowiednio duży, tak aby pupil mógł wstać, położyć się i ruszać się i normalnie oddychać.

Pies przewodnik na pokładzie samolotu z Naryan-Mar do Sanya

Wszystkie linie lotnicze pozwalają na lot osób niepełnosprawnych, niedowidzących z psem przewodnikiem bez dodatkowych kosztów.Regulamin transportu jest tożsamy, jak w sytaucji transportu innych kotów.