X
Ładowanie...

Tanie loty Natal Porto

już od 44 zł
25 sty 01 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Porto

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Porto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
30 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
07 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
31 sty (czw)
Ryanair
Porto
06 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
20 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
25 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
25 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
20 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
22 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Natal Porto

Przewodnik po lotach Natal Porto

Bagaż niemowlaka-informacje dla lecących na trasie Natal - Porto

To czy pociecha może mieć swój bagaż kabinowy określa przewoźnik, z którym lecisz do Natal - Porto. Głównie zależy to od wieku pociechy oraz linii lotniczych, z którymi lecisz. Jeśli  lecisz z dzieckiem w wieku poniżej dwóch lat znaczna część linii lotniczych podwyższa przysługujący limit wagowy bagażu kabinowego rodzica w zamian za brak możliwości nadania dodatkowego bagażu głównego zaadresowanego na imię i nazwisko niemowlaka. Gdy dziecko skończy drugi rok życia przysługuje mu zarówno bagaż kabinowy oraz bagaż główny a zasady jego przewozu są tożsame, jak dla osoby dorosłej na danej trasie do Natal - Porto. Nieliczni przewoźnicy akcesoria niemowlęce odliczają od maksymalnego wymiaru i wagi na bagaż opiekuna. Bez dodatkowych opłat na pokład masz prawo wziąć wózek w pełni składany, który nie jest wliczany do bagażu podręcznego. Wózka nie nadawaj podczas odprawy bagażowej  tylko przekaż obsłudze zaraz przed wejściem na pokład samolotu Natal - Porto. Spacerówka ułatwi poruszanie się z maluchem po lotnisku Natal, jak i po lotnisku docelowym w Porto. Jeśli dana linia lotnicza nakazuje przewóz dziecka w foteliku samochodowym zazwyczaj nie nalicza za niego opłat ale zdarza się, że odliczyć jego wagę i wymiar do bagażu kabinowego rodzica. Inne akcesoria niemowlęce nie nadające się bezpośrednio do przewozu dziecka trzeba odprawić jako dodatkowy bagaż odprawiany według taryfy opłat ustalonej przez organizatora lotu. Zarówno w przypadku lotu osoby dorosłej, jak i w przypadku lotu z dzieckiem opiekuna obowiązują ograniczenia w przewozie żywności oraz płynów. Szczególnym przypadkiem jest pokarm dla dziecka, w tym mleko, które masz prawo zabrać do samolotu. Nie podlegają one standardowym ograniczeniom przewozu płynów i żywności, jednak muszą zostać zgłoszone oraz poddane kontroli w trakcie odprawy bagażowej.