X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Neapol Katowice

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
23 sie 30 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Neapol Katowice

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Neapol Katowice

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Neapol Katowice

Przewodnik po lotach WizzAir Neapol Katowice

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Neapol - Katowice linią Wizz Air oznacza ogromny stres związany nie tylko z samym faktem wzbijania się w przestworza, ale między innymi z formalnościami, którym trzeba poddać się na lotnisku. Jak przebiega odprawa i na co musimy się przygotować? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla turystów.

Karta pokładowa

Przed Tobą podróż Neapol - Katowice linią Wizz Air? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże główne, a także otrzymują dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli chcesz przejść odprawę bez problemu, przybądź na lotnisko na 3 godziny przed wylotem. Najpierw należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu odprawianego, który będzie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności podróżny otrzymuje kartę pokładową, która zawiera imię i nazwisko, numer miejsca i data odlotu.

Jak odbywa się kontrola bezpieczeństwa

Kolejnym krokiem będzie stawienie się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj sprawdza się dokonywana jest kontrola bagażu wnoszonego na pokład, który należy położyć na specjalną taśmę. Podróżny musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi między innymi o pasek od spodni, pieniądze w bilonie czy urządzenia elektroniczne - telefon, laptop i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. W niektórych sytuacjach obsługa prosi o zdjęcie butów.

Prosta odprawa

Po odbyciu kontroli podróżny z walizką podręczną może w końcu spokojnie czekać na odlot. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej osobie z obsług, która prosi o przejście do specjalnego rękawa lub autokaru transportującego turystów do samolotu. Należy również dodać, że obecnie wiele linii lotniczych, np. obsługujących loty Neapol - Katowice umożliwia dokonanie odprawy przez internet, co minimalizuje formalności.