gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Neapol Triest

już od 867 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Triest

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Triest
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
09 kwi (wto)
Alitalia
Triest
13 kwi (sob)
Alitalia
Berlin
09 kwi (wto)
Alitalia
Triest
14 kwi (nie)
Alitalia
Berlin
09 kwi (wto)
Alitalia
Triest
15 kwi (pon)
Alitalia
Berlin
09 kwi (wto)
Alitalia
Triest
16 kwi (wto)
Alitalia
Berlin
09 kwi (wto)
Alitalia
Triest
17 kwi (śro)
Alitalia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Neapol Triest

Przewodnik po lotach Neapol Triest

Czy w czasie podróży Neapol - Triest odczujemy jetlag?

Kiedy organizujemy przelot samolotem, to przeważnie zamartwiamy się przeróżnymi sprawami. Czy będziemy mogli kupić najkorzystniejszy bilet, czy możemy korzystać z najkrótszego lotu. Martwimy się, czy prawidłowo się odprawimy, czy nie zgubimy walizki. Mimo wszystko rzadko kto namyśla się nad tym, czy przy obranym przez niego połączeniu Neapol - Triest, ma szansę wystąpić jetlag.

Czemu przy dalszych lotach Neapol - Triest pojawia się jetlag

Myślimy co to takiego? To zmęczenie, zirytowanie, bóle głowy i problemy ze skupieniem się, jakie pojawiają się, gdy nasz przelot Neapol - Triest będzie miał miejsce przez parę stref czasowych. Wówczas ciało musi stracić parę godzin – jeśli lecimy na wschód, co gorzej znosi, lub te kilka godzin dostaje – jeśli polecimy na zachód, co znosi lepiej. Z tego powodu zamawiając tanie loty Neapol - Triest i wiedząc, że będziemy lecieć przez kilka stref. Trzeba wiedzieć, co zrobić żeby to niemiłe odczucie okazało się być minimalne.

Co jeśli będziemy lecieć Neapol - Triest na zachód?

Kiedy zarezerwowaliśmy tanie loty Neapol - Triest i wiemy, że będziemy lecieć na zachód, to warto iść odrobinę później spać. Tak jeszcze przed podróżą będziemy przyzwyczajać organizm do zmiany. Gdy już będziemy na pokładzie, trzeba zrobić co w naszej mocy, aby nie zasnąć. Możemy spacerować po pokładzie, pić wodę, jeść produkty bogate w białko. Przewoźnicy pozwalają zazwyczaj na zabranie niewielkiej ilości jedzenia do samolotu, więc należy przyszykować sobie odpowiedni posiłek już prędzej, aby był pobudzający. Jeśli już lot Neapol - Triest się skończył, to nie ulegnijmy przemęczeniu. Połóżmy się dopiero wieczorem. Świetnym pomysłem będzie spacer w promieniach słońca, łatwiej pokonamy ochotę wejścia do łóżka.

Oto linie latające na trasie Neapol - Triest

Lot Neapol - Triest z zachodu na wschód?

Gorszy dla naszego organizmu jest przelot Neapol - Triest z zachodu na wschód. Z tego powodu przed wylotem, trzeba położyć się prędzej spać oraz tak samo wcześniej się budzić. Tutaj podczas przelotu Neapol - Triest warto będzie zasnąć, a dopomogą nam w tym produkty pełne węglowodanów, oraz ziołowe herbaty na sen. Po dotarciu do celu, dajmy sobie dzień na przestawienie się oraz starajmy się dopasować do tamtejszych godzin spania oraz posiłków.

Jeżeli mamy już wykupione tanie loty Neapol - Triest i nie mamy ochoty, aby jetlag zepsuł nam wyjazd. To trzeba się do tego właściwie przyszykować. Nie pijmy alkoholu, na miejscu przebywajmy jak najwięcej na świeżym powietrzu. Po wejściu do samolotu przestawmy zegarek na czas, który będzie u celu, wówczas również łatwiej się na niego przestawimy.