X
Ładowanie...

Tanie loty Newark Arpt Gatwick Arpt

już od 1421 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

USA Gatwick Arpt

Bilety lotnicze USA Gatwick Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nowy Jork
08 paź (wto)
Norwegian
Lot bezpośredni
Londyn
15 paź (wto)
Norwegian
Lot bezpośredni
Nowy Jork
08 paź (wto)
Norwegian
Lot bezpośredni
Londyn
16 paź (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Nowy Jork
08 paź (wto)
Norwegian
Lot bezpośredni
Londyn
17 paź (czw)
Norwegian
Lot bezpośredni
Nowy Jork
10 paź (czw)
Norwegian
Lot bezpośredni
Londyn
15 paź (wto)
Norwegian
Lot bezpośredni
Nowy Jork
10 paź (czw)
Norwegian
Lot bezpośredni
Londyn
16 paź (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Newark Arpt Gatwick Arpt

Przewodnik po lotach Newark Arpt Gatwick Arpt

Co z smartfonem podczas przelotu Newark - London (Gatwick)?

Niewątpliwie niejednokrotnie obserwując na filmach przelot samolotem, dostrzegliśmy informację o konieczności wyłączenia telefonów komórkowych. Równocześnie wiemy, że do samolotu Newark - London (Gatwick) możemy zabrać urządzenia elektryczne i elektroniczne. Jak to w takim razie funkcjonuje i czy rzeczywiście, przewoźnik pozwoli nam skorzystać z takich urządzeń w czasie lotu?

Musimy je pokazać podczas kontroli na przelot Newark - London (Gatwick)

Na pokład samolotu mamy prawo wnieść określone urządzenia, mimo wszystko zawsze powinniśmy je okazać podczas kontroli bezpieczeństwa. Wówczas należy je wyciągnąć z torby oraz włożyć do odpowiedniego pudełka. Trzeba powiedzieć, że tanie loty Newark - London (Gatwick) zezwalają nam na wniesienie do samolotu np. suszarki, ale używanie z niej będzie bezwzględnie zakazane. A jak to wygląda z laptopem, czytnikiem albo tabletem? Czy je również możemy zabrać na pokład samolotu Newark - London (Gatwick), lecz nie możemy z nich korzystać?

Kiedy można załączyć sprzęty elektroniczne podczas przelotu Newark - London (Gatwick)?

Nawet jeśli zdecydowaliśmy się na zarezerwowanie krótkiej możliwości lotu, może się okazać, że będziemy się nudzili oraz będziemy szukali atrakcji. Dlatego możemy skorzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków czy odtwarzacza MP3, lecz dopiero w ustalonym czasie. Podczas lądowania i startowania, każde linie, także te proponujące tanie loty Newark - London (Gatwick), oczekują zupełnego wyłączenia tych sprzętów, żeby nie zakłócały pracy systemów pokładowych. Po pojawieniu się wiadomości o pozwoleniu na odpięcie pasów, możemy rozpocząć korzystanie z urządzeń elektronicznych. Ważne jest mimo wszystko to, aby przez cały lot Newark - London (Gatwick), były one włączone w trybie „samolot/offline”. Jednak nie będziemy mieli szansy skorzystać z telefonów komórkowych, one na moment lotu Newark - London (Gatwick) powinny być wyłączone.

Myślmy o pozostałych pasażerach

Jeśli pragniemy skorzystać z możliwości którą dają nam tanie loty Newark - London (Gatwick) i załączyć sprzęty elektroniczne, to mamy pozwolenie. Jednak pamiętajmy, że na pokładzie nie jesteśmy sami. Korzystajmy ze słuchawek, aby nie być uciążliwym dla pozostałych podróżników. A podczas danego lotu Newark - London (Gatwick) słuchajmy poleceń załogi.

Obowiązkowo sprawdźmy jakie są wytyczne użytkowania z przeróżnych sprzętów podczas przelotu Newark - London (Gatwick). Sprawdźmy, w którym momencie możemy je uruchomić, a kiedy muszą być odłączone oraz w jaki sposób mamy możliwość je wnieść do samolotu. Tylko wtedy, mamy prawo posiadać pewność, że nasz lot jest bezpieczny.